KIZILAY SAĞLIK ANONİM ŞİRKETİ İLE SENDİKAMIZ ARASINDA EK PROTOKOL İMZALANDI

Sendikamız Öz Sağlık-İş ile 156 yıldır gönüllüleri ve çalışanlarıyla doğal afet, savaş, salgın hastalık ve birlikteliğe ihtiyaç duyulan anlarda insanlığın umudu olmaya devam eden Türk Kızılay’ın İştiraki olan Kızılay Sağlık Anonim Şirketi arasında ek protokol imzalanarak yüzde 55 üstünde zam alındı.

Ek Protokol görüşmelerine Sendikamız adına Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, Genel Sekreter Yardımcımız Yahya Bilgin, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Murat Kaytaran, 2 No’lu Şube Başkanımız Erdem Dinç, 3 No’lu Şube Başkanımız Ergin Balekoğlu, 4 No’lu Şube Başkanımız Temel Yazıcı ile şube yönetimleri, Kızılay Sağlık Anonim Şirketi adına Kızılay Sağlık Genel Müdürü Ramazan Serkan Özcan, Endüstriyel İlişkiler Müdürü Tahir Erev, Kıdem insan Kaynakları Müdürü Akın İşcan, İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Başkanı Pınar Karim, Finans ve Mali İşler Başkanı Erdal Dursun, Danışman Mehmet Koçak katıldı.

İmzalanan ek protokol neticesinde ortalamada yüzde 55 ve üstünde zam alındı. Üyelerimiz tarafından memnuniyetle karşılanan ek protokolün hayırlı olmasını dileriz.