GENEL BAŞKAN SERT’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in 15. Olağan Genel Kurulu’nda, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert’e kardeş sendikalarımız, şube başkanlarımız ve temsilcilerimiz hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HİZMET-İŞ SENDİKASI’NDAN ZİYARET

Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Celal Yıldız, İdris Ersoy ve Yozgat Şube Başkanı Ferman Zararsız Genel Merkezimize gelerek Genel Başkanımız Devlet Sert’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Genel Başkanımız Sert ile Hizmet-İş Sendikası heyeti ortak sendikal faaliyetler hakkında da bilgi alışverişinde bulundu.

ÖZ TOPRAK-İŞ SENDİKASI’NDAN ZİYARET

HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilen Genel Başkan Sert’e bir diğer hayırlı olsun ziyareti Konfederasyonumuza bağlı Öz Toprak-İş Sendikası’nın Genel Başkanı Metin Özben, Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Akif Karadeniz, Yüksel Kılıçaslan ve Halil Okay tarafından yapıldı.

Öz Toprak-İş Sendikası Genel Başkanı Metin Özben ve beraberindeki heyet, Genel Başkan Sert’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

ANKARA 2 NO’LU ŞUBEMİZE BAĞLI TEMSİLCİLERİMİZDEN ZİYARET

Ankara 2 No’lu Şube Başkanımız Yener Öztürk, Şube Başkan Yardımcılarımız ve 2 No’lu Şubemize bağlı temsilcilerimiz Genel Başkanımız Devlet Sert’e hayırlı olsun ziyaretine gelerek çiçek takdiminde bulundular.

Genel Başkanımız Sert ile bir araya gelen Şube yönetimimiz ve temsilcilerimiz aynı zamanda devam eden sendikal faaliyetler hakkında bilgi verdiler.

Ziyarette Denetleme Kurulu Üyemiz Orhun Arı da hazır bulundu.

ŞUBE BAŞKANLARIMIZDAN ZİYARET

Yozgat Şube Başkanımız Mehmet Akyol, Eskişehir Şube Başkanımız Filiz Taşdelen, Edirne Şube Başkanımız Emre Promet ve Kahramanmaraş Şube Başkanımız Murat Arifoğlu ile şube yönetimleri de Genel Başkanımız Sert’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Genel Merkezimize gelen Yozgat, Eskişehir, Edirne ve Kahramanmaraş Şube Yönetimlerimiz ziyaretlerinde aynı zamanda illerde yürütülen sendikal faaliyetler ve kurumlardaki işleyişler hakkında Genel Başkan Sert’e bilgi verdiler.