GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ, KONYA’DA SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET İŞÇİLERİ İÇİN SAHADAYDI…

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Remzi Karataş, Konya’lı sağlık ve sosyal hizmet emekçilerinin hak mücadelesi ve sorunların yerinde çözümü için geniş bir saha çalışması yaptı.

Genel Başkan Yardımcımız Karataş’a ilde gerçekleştirdiği faaliyetlerde Konya Şube Başkanımız Ramazan Çakar ve Şube Yönetimi eşlik etti.

İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Karataş ve beraberindeki heyet, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İbrahim Akyüz ile İl Sağlık Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Op.Dr. Hakan Çetinkaya’yı ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında sosyal hizmet emekçileri adına ana protokolü imzalanan ek protokol ve sağlık işçileri adına imzalanan toplu iş sözleşmesi hakkında bilgiler verildi, toplu sözleşmenin uygulama esasları hakkında istişareler yapıldı.

MEVLANA SEVGİ EVLERİ SİTESİ’NE ZİYARET

Mevlana Sevgi Evleri Sitesi’nde üyelerimizle bir araya gelerek bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Karataş, Mevlana Sevgi Evleri Sitesi Müdürü Hani Volkan Özdemir’i de ziyaret ederek üyelerimizden gelen talepleri iletti, kurumda verimli çalışma, iş barışı, personel görevlendirilmeleri gibi pek çok konu hakkında görüş alışverişinde bulundu.

BEYHEKİM AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Karataş ve beraberindeki heyet Beyhekim Ağız Diş Sağlığı Merkezi’ni de ziyaret ederek üyelerle birimlerinde bir araya geldi ve sorularını yanıtladı. Genel Başkan Yardımcımız ayrıca kurum Müdürü Himmet Bayar’ı da ziyaret etti.

ÇALIŞMA VE İŞKUR İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Karataş’ın Konya’da ki bir başka durağı Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğü oldu. İl Müdürü Emrah Keleş’i ziyaret eden Karataş, çalışma hayatında yaşanan sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

ASP BÜNYESİNDE GÖREV YAPAN ÜYELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZLE TOPLANTI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğü’ne bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan üyelerimiz ve temsilcilerimiz ile de bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş,  Ek Protokol hakkında üyelerimizi ve temsilcilerimizi bilgilendirdi.

Karataş bu konuda kendisine yöneltilen soruları da cevaplandırırken Sendika  Genel Merkezi’nin  Ek  Protokole ilişkine gerçekleştirdiği yoğun mesaiyi de anlattı.