1 MAYIS GAZİLERİMİZ ve ŞEHİTLERİMİZE KADIN KOMİTEMİZDEN AHDE VEFA

Sendikamız Kadın Komite ve Denetleme Kurulu Başkanı Tuba Gülpembelioğlu, 2019 yılındaki 1 Mayıs kutlamalarına giderken geçirdikleri trafik kazasında yaralanan Elbistan Devlet Hastanesi temsilcimiz Fatma Gül ve yeğenleri Rabia Gül ile Yaren Gül’ü ziyaret etti.

Ziyarete, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Sekreteri Eda Güner, HAK-İŞ Kadın Komite Başkanı Fatma Zengin, Kahramanmaraş Şube Başkanımız Murat Arifoğlu ile şube yönetimi, Kahramanmaraş Kadın Komite Başkanımız Özay Güneş ile Kahramanmaraş Şube Başkanımızın eşi Hatice Arifoğlu’da katıldı.

1 Mayıs Gazilerimizi ziyaret eden HAK-İŞ ve Öz Sağlık-İş heyeti, HAK-İŞ’in ve bağlı sendikaların her zaman her koşulda mutlu-hüzünlü günlerde üyelerinin yanında olduğunu ve olmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

1 MAYIS ŞEHİTLERİMİZE KABİR ZİYARETİ YAPILDI
HAK-İŞ ve Öz Sağlık-İş heyeti, yine 2019 yılında 1 Mayıs Kutlamalarına giderken meydana gelen elim kazada hayatını kaybeden Elbistan Devlet Hastanesi üyemiz Melike Entemiz Uysal ve annesi Şükran Entemiz’in de kabirlerini ziyaret ettiler dualar okudular.