GENEL BAŞKAN SERT, GAZİANTEP’TE DEPREMZELERİ ZİYARET ETTİ, ÜYELERİMİZE TAZİYEDE BULUNDU

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve Genel Merkez Yönetimimiz, depremin en fazla hasara ve can kaybına neden olduğu illerden Gaziantep’te depremzedelerle bir araya geldi, vefat eden üyelerimiz ve aileleri için taziye ziyaretlerinde bulundu, il dışından görevli olarak Gaziantep’e  gelen sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Başkan Sert, üyelerimizi de görevleri başında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YERLE BİR OLAN İSLAHİYE VE NURDAĞI’NDA YARALI DEPREMZEDELER ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki heyet depremde en fazla zarar gören ilçelerden Nurdağı ve İslahiye Devlet Hastaneleri’nde yaralı depremzedeleri ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi. Başkan Sert bölgeye il dışından gelerek sağlık hizmetlerine yardımcı olan sağlık çalışanlarını da ziyaret etti, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

ÜYELERİMİZE TAZİYE ZİYARETİ

Genel Başkanımız Devlet Sert Nurdağı, İslahiye ve Gaziantep Merkez de yakınlarını kaybeden üyelerimize taziye ziyaretinde bulundu.

Başkan Sert, kendisi nöbette iken 4 çocuğu enkaz altında kalarak vefat eden üyemiz İbrahim Dalar’a, yine 4 çocuğu enkaz altında kalarak vefat eden üyemiz Nurettin Demir’e, anne-babasını kaybeden üyemiz Kemal Gül’e, ablası ve eniştesi enkaz altında vefat eden  üyemiz Sibel Şahan’a taziye ve geçmiş olsun ziyaretinde bulunurken, Maraş’ta ailesi ile birlikte yakalandığı depremden sağ kurtulan ancak tedavileri devam eden Üyemiz Zekai Ersoy ve ailesine de geçmiş olsun ziyareti yaptı.

Genel Başkanımız Devlet Sert ayrıca İslahiye’de depremde hayatını kaybeden üyelerimiz Ayşegül Kaya, Gökhan Karakaya, Fatma Erkoç, Mustafa Şahin, Hasan Kala ve Ramazan Yılmaz ile Nurdağı’nda deprem şehidi olan Mehmet Polat için de Gaziantep Teşkilatımıza başsağlığı ve taziyede bulundu.

DR. ERSİN ARSLAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDEKİ YARALI DEPREMZEDELERE ZİYARET

Genel Başkan Devlet Sert ve Sendikamız Heyeti deprem illerinden Gaziantep’teki temasları kapsamında ağır hasar aldığı için kapatılan ancak hizmetlerine Mücahitler Ek Bina’da devam eden Dr. Ersin Arslan Eğitim Araştırma Hastanesi’ndeki yaralı depremzedeleri de ziyaret etti, şifa dileğinde bulundu.

Heyetimizin hastanedeki ziyaretleri kapsamında Başhekim Prof. Dr. Serdar Türkmen’den de bilgi alındı.

Genel Başkanımız Devlet Sert’in Gaziantep’te gerçekleştirdiği temaslara Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş, Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Yavuz Aksanoğlu, Gaziantep Şube Başkanımız Mehmet Görgel, şube yöneticileri ve temsilcilerimiz de eşlik etti.