BAŞKAN SERT, KİLİSLİ DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve Genel Merkez Yönetimimizin deprem bölgesi ziyaretleri devam ediyor.
Genel Başkan Sert bu kapsamda Kilis’te depremzedeleri ziyaret etti, üyelerimiz ve teşkilatımızla bir araya geldi, yardım faaliyetlerini yerinde inceledi.

KİLİS PROF. DR. ALAADDİN YAVAŞÇA DEVLET HASTANESİ’NDE TEDAVİ GÖREN DEPREMZEDELERE ZİYARET


Kilis temasları kapsamında Prof. Dr. Alaaddin Yavaşça Devlet Hastanesi’nde tedavi gören yaralı depremzedeleri ziyaret eden Genel Başkan Devlet Sert ve beraberindeki heyetimiz, depremzedelere geçmiş olsun dileğinde bulundu. Hem Kilis’teki hem de deprem illerinden nakledilen yaralılara şifa dileyen Genel Başkan Sert, Devlet Hastanesi’nde görev yapan üyelerimizle de bir araya geldi.

BAŞHEKİM ARISOY’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ


Yaşanan büyük depremden dolayı Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Fazıl Arısoy’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulunan Genel Başkan Devlet Sert, Başhekim Arısoy ile birlikte servislerde tedavi gören depremzedeleri ziyaret etti.

KİLİS ŞUBEMİZLE TOPLANTI YAPILDI


Genel Başkanın Kilis temasları kapsamında Şube Başkanlığımız da ziyaret edildi. Kilis Şube Başkanımız Zaim Erdoğan, Şube Yönetimi ve temsilcilerimiz ile bir araya gelen Genel Başkan Devlet Sert ve Genel Merkez yöneticilerimiz, depremin hasar verdiği illerden olan Kilis’teki süreci değerlendirdi, üyelerimizin ve ailelerinin durumları hakkında Şube Başkanımız Erdoğan’dan bilgi aldı.

Genel Başkanımız Devlet Sert’in Kilis’te gerçekleştirdiği temaslara Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş, Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Yavuz Aksanoğlu, HAK-İŞ Kilis İl Başkanı Ekrem Çetin, Türk Kızılay’ı Kilis Şube Başkanı Adnan Erdoğan, Kilis Şube Başkanımız Zaim Erdoğan, il yöneticileri ve temsilcilerimiz de eşlik etti.