GENEL BAŞKANIMIZ MALATYA’DAKİ ÇADIRKENTTE DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ

Depremin yıkıcı etki oluşturduğu illerden biri olan Malatya’da teşkilatımızla bir araya gelen Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki heyet, depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybeden üyelerimizin ailelerine taziyede bulundu, yaralıları hastanede ziyaret ederek şifa diledi, depremzede vatandaşlarımız ve üyelerimizi kaldıkları çadırlarda ziyaret etti.

MALATYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE YARALILARI ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki heyet Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören yaralı depremzedeleri ziyaret etti, taleplerini dinledi, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ İLE BİLGİLENDİRME GÖRÜŞMESİ

Genel Başkanımız Devlet Sert Eğitim Araştırma Hastanesi ziyareti sırasında İl Sağlık Müdürlüğü binası hasarlı olduğu için hastanede hizmet veren Malatya İl Sağlık Müdürü Dr. Öğrt. Üyesi Erhan Berk ile de bir araya geldi, hastanelere getirilen yaralı vatandaşlar ve durumları hakkında bilgi aldı

ACİL SERVİS ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Devlet Sert, Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servis çalışanları ile de bir araya gelerek depremin ilk gününden itibaren gerçekleştirilen insanüstü çabadan dolayı kendilerine teşekkür etti.

ÇADIRLARDA KALAN ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ

Geçici konaklama ihtiyacı için kurulan çadırkentte kalan üyelerimiz ve vatandaşları da ziyaret ederek taziye ve geçmiş  olsun dileğinde bulunan Genel Başkanımız Sert ve heyetimiz, vatandaşların ve üyelerimizin ihtiyaçları konusunda bilgi aldılar ve  AFAD ile sağlıklı iletişim ve koordinasyonun sağlanması yönünde teşkilatımızı bilgilendirdiler.

TAZİYE ZİYARETLERİ YAPILDI

Genel Başkan ve Sendikamız heyeti deprem illerinden Malatya’da eşi ve çocuğu depremde vefat eden üyemiz Ubeyd Kolak ile annesi enkaz altında vefat eden MİAD Çocuk Evleri Sitesi güvenlik görevlisi Ergül Akgedik’e taziye ziyaretinde bulundu.

MİAD ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NDE GÖREV YAPAN ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ

Heyetimiz Malatya’da ayrıca Malatyalı ve İş İnsanları Derneği MİAD Çocuk Evleri Sitesi’nde görev yapan üyelerimizi ziyaret etti.

Depremzedelere açılan kuruluşta hizmet veren sosyal hizmet çalışanı üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkanımız Devlet Sert, gece gündüz aralıksız bir şekilde depremzede vatandaşlara hizmet veren üyelerimize teşekkür etti.

Genel Başkan Sert, MİAD ziyareti sırasında Kuruluş Müdürü Ali Yahşi’yi de ziyaret ederek, depremzedeler için kuruluşta yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı.

AİLE SOSYAL İL MÜDÜRÜ SÖKMEN’DEN BİLGİ ALINDI

Genel Başkanımız Devlet Sert ve Sendikamız heyeti Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü  Galip Sökmen ile  Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar’ı ziyaret ederek, müdürlüğe bağlı kurum ve kuruluşlarda depremzedeler için devam den hizmetlere ilişkin bilgi  aldı.

Genel Başkanımızın deprem illerinden olan Malatya’da gerçekleştirdiği ziyaret ve bilgilendirme temaslarına Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş, Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Yavuz Aksanoğlu ve Malatya Şube Başkanımız Mustafa Türkoğlu, şube yöneticileri ve temsilcilerimiz eşlik etti.