BAŞKAN SERT ŞANLIURFA’DA DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ

Genel Başkanımız Devlet Sert’in asrın felaketini yaşayan deprem illerindeki temasları devam ediyor.

Adıyaman’dan Şanlıurfa’ya geçen Genel Başkan Sert ve beraberindeki Öz Sağlık-İş Deprem Koordinasyon Ekibi hastanelerdeki yaralı depremzede üyelerimizi, vatandaşlarımızı ziyaret etti, şifa dileğinde bulundu. Sert, çadırkente yerleştirilen vatandaşları çadırlarında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Genel Başkanımız Devlet Sert, Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş ve Süleyman Doğan ile Şanlıurfa Şube Başkanımız Bekir Başak ve yönetimi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Eyyubiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki yaralı üyelerimiz ile diğer depremzedeleri ziyaret ettiler, şifa dileğinde bulundular.

BAŞKAN SERT ÇADIRKENTE YERLEŞTİRİLEN VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve Öz Sağlık-İş Deprem Koordinasyon Ekibi, kurulan çadırkente yerleştirilen üyelerimizi ve depremzede vatandaşları çadırlarında ziyaret etti.
Deprem gecesi ve sonrası yaşadıklarını Genel Başkan Sert’e anlatan vatandaşlar, kaybettikleri yakınları ile ilgili durumları ve bazı aksamalara rağmen devlet elinin kendilerine ulaşmasından, millet olarak seferberlik ilan edilerek kendilerine yardım ulaştırılmasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Gözyaşları içerisinde gerçekleştirilen ziyaretlerde özellikle deprem sonrası kaydı tam tutulamadığı için kaybolan yakınları ile ilgili konular, hastanelerdeki yaralıların durumları, ihtiyaç duyulan yardım malzemelerin ulaştırılması gibi konularda vatandaşların talepleri için temaslar da kuruldu.