GENEL BAŞKAN SERT KARAMAN’DA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Şubemizin 1. Olağan Genel Kurulu için bulunduğu Karaman’da, bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretleri sırasında Genel Başkanımız Sert’e, Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Karaman Şube  Başkanımız Hatice Bağcıoğlu ve yönetimi ile kurum-kuruluş temsilcilerimiz eşlik etti.

KARAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ’NE ZİYARET

Temasları kapsamında İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun’u makamında ziyaret eden Genel Başkanımız Devlet Sert, yetkili sendika olarak sağlık çalışanlarının sorunlarını, sendikal çözüm önerilerini ve Sağlık Bakanlığı yeni dönem toplu  iş sözleşmesi sürecine ilişkin bilgiler paylaştı. Öz Sağlık İş Heyeti’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaman İl Sağlık Müdürü Adnan Kurşun’da  ilde görev yapan sağlık çalışanlarının işçi-memur ayrımı yapılmadan huzurlu, barış içerisinde ve  verimli çalışmalarının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, Öz Sağlık-İş’in çözüm önerilerinin değerlendirileceğini söyledi.

EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİM YARDIMCISI ZİYARET EDİLDİ

Karaman Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Mesut Ünal’ı da ziyaret eden Genel Başkan Sert, kurumda çalışan üyelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarının sorunlarını dile getirdi, sorunların çözümü noktasında işbirliği yapılması gereğini vurguladı.

TEMSİLCİMİZ EROL KORKMAZ’A HASTA YATAĞINDA ZİYARE

Genel Başkanımız Devlet Sert, bir rahatsızlık geçirerek hastanede tedavi altına alınan Temsilcimiz Erol Korkmaz’ı da ziyaret etti.

Korkmaz’ın durumu hakkında bilgi alan Genel Başkan Sert şifa dileğinde bulundu.