GENEL BAŞKAN SERT NİĞDE’DE TEMASLARDA BULUNDU

Şubemizin 1. Olağan Genel Kurulu için Niğde’de bulunan Genel Başkanımız Devlet Sert kurumları ziyaret etti, temsilcilerle bir araya geldi.

Genel Başkanımız Devlet Sert’e, Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Niğde Şube Başkanımız Kevser Çevik ve şube yönetimi eşlik etti.

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert’in Niğde temaslarında ilk durağı AK Parti İl Başkanlığı oldu. AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Genel Başkan Sert, İl Başkanı Ömer Kılıç ile bir araya geldi.

Ziyarette Genel Başkan Sert, Niğde’de görev yapan sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunları ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu, üyelerimizin taleplerini iletti.

Genel Başkan Sert ve sendikamız heyetine HAK-İŞ Niğde İl Başkanı Kadir Yenel de eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki Sendikamız heyeti Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Umut Zeybek’i de ziyaret etti, bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan üyelerimizin sorunlarına ilişkin bilgi alışverişinde bulundu.

BAŞKAN SERT ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ, TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Genel Başkan Sert’in Niğde temaslarında son durağı Sendikamız Niğde Şube Başkanlığı oldu. Kongresini tamamlayan Şube Başkanımız Kevser Çevik ve yönetimini ziyaret eden Genel Başkan Sert burada temsilcilerimizle de bir araya geldi.

Temsilcilerimizin sorularını cevaplayan Genel Başkan Sert aynı zamanda toplu iş sözleşmesi süreçleri, güvenlik görevlilerinin kimlik kartı yenileme sürecinde yaşanılan mağduriyetlerin giderilmesi hakkında da bilgilendirmede bulundu.