KIRKLARELİ ÖZ SAĞLIK İŞ AİLESİ YENİ “YUVASI”NA KAVUŞTU

Sendikamızın Türkiye genelinde açılan şubeleri bir bir kendi yerlerine kavuşuyor. Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert bu kapsamda Kırklareli Şube binamızın açılış törenine katıldı.

Dualar eşliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Genel Başkan Devlet Sert’in yanı sıra, Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, İstanbul 1 No’lu  Şube Başkanımız Murat Kaytaran ve yönetimi, 2 No’lu  Şube Başkanımız Erdem Dinç ve Yönetimi, 3 Nolu Şube Başkanımız Ergin Balekoğlu ve yönetimi, 4 No’lu Şube Başkanımız Temel Yazıcı ve Yönetimi, Tekirdağ Şube Başkanımız Elif Sağlam ve Yönetimi, Edirne Şube Başkanımız Emre Promet ve Yönetimi, Öz Orman-iş Sendikası İstanbul Bölge Başkanı Muhammet Küçük, Hizmet-İş Sendikası Trakya Şube başkanı Aykut Aktemur, Kırklareli Şube Başkanımız İbrahim Arı ve Yönetimi ile temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Şubelerimizin yeni binalarına kavuşmalarının kendileri için son derece önemli olduğunu ifade ederken üyelerimizin rahatlıkla gidip gelebileceği mekanlar oluşturmak için çabaladıklarını belirtti.

Genel Başkan Sert, Kongresini yeni yapan Kırklareli Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu’na yeni dönem görevlerinde başarılar diledi