GENEL BAŞKAN SERT ÇOMÜ REKTÖRÜ İLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkanımız Devlet Sert, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ile bir araya geldi.  Genel Başkan Sert ve  Rektör Prof. Dr. Murat, Sendikamızın üniversite bünyesinde çalışan sağlık işçileri adına yürüttüğü toplu  iş sözleşmesi müzakereleri ile ilgili istişarelerde bulundular.

Rektör Prof. Dr. Sedat Murat’ı makamında ziyaret eden Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, müzakereleri devam eden toplu  iş sözleşmesi için Onsekiz Mart Üniversitesi ve bağlı kurumlarında görev yapan sağlık işçileri adına kazanımlı, çalışma barışını koruyan ve işyerlerinde verimli çalışmayı sağlayabilecek bir toplu iş sözleşmesi arzu ettiklerini ifade etti.

Genel Başkan ve  Öz Sağlık-İş Heyeti’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör  Prof. Dr. Sedat Murat ise, çalışanların huzuru ve mutluluğunun kendileri için olan öneminden bahsederken, müzakeresi devam eden  toplu  iş sözleşmesinin tüm tarafları memnun edecek bir düzenleme olarak imzalanması için çaba  gösterildiğini söyledi.

Ziyaret sırasında Genel Başkan Devlet Sert’e Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Çanakkale Şube  Başkanımız Recep Esen, Yönetim Kurulu Üyeleri  Emrah Kaplan, Muhammed Islak ve Kadın Komite Başkanı Hülya Dağcı da  eşlik etti.