RİZE ŞUBE BİNAMIZIN AÇILIŞINI BÜYÜK COŞKU İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK

Sendikamızın Türkiye genelinde açılan şubeleri bir bir kendi yerlerine kavuşuyor.

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert bu kapsamda Rize Şube binamızın açılış törenine katıldı.

Dualar eşliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Genel Başkan Devlet Sert’in yanı sıra, Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Remzi Karataş, Rize Şube Başkanımız Bahadır Mafratoğlu, Memur-Sen Rize İl Başkanı Seyit Ali Yılmaz, Diyanet Sen Şube Başkanı Recep Şafak, Sağlık Sen Şube Başkanı İsmail Yılmaz, TÜMSİAD Rize Başkanı Abdülbaki Fil, BBP Merkez İlçe Başkanı Abdülkadir Usta, Güneysu Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Zeki Bıyık, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Serkan Elialtı, Salarha Belde Başkanı Hasan Kara, Güneysu Merkez Cami Hatibi ve Kamu Birliği Başkanı Gürkan Altuntaş katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Kongresini yeni yapan Rize Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu’na hayırlı görevlerinde başarılar diledi.

Şubelerimizin yeni binalarına kavuşmalarının kendileri için son derece önemli olduğunu ifade eden Başkan Sert, üyelerimizin rahatlıkla gidip gelebileceği mekanlar oluşturmak için çabaladıklarını belirtti.

Rize Şube Başkanlığı’na yeniden seçilen Bahadır Mafratoğlu da şube binasının açılış töreninde katılımcılara hitap etti. Rizeli sağlık ve sosyal hizmet işçisinin artık kendilerine ait bir çatısı olduğunu ifade eden Mafratoğlu, Genel Başkan Sert ve Genel Merkez yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür etti.