GENEL KURULU’NU YAPAN ŞUBELERİMİZDEN GENEL BAŞKANIMIZ SERT’E ZİYARET

Geçtiğimiz haftalarda 1. Olağan Genel Kurulu’nu tamamlayarak yeni dönem çalışmalarına başlayan Şube Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkanımız Devlet Sert’i ziyaret ettiler.

Genel Başkan Devlet Sert, Van, Gaziantep, Maraş, Adıyaman ve Malatya Şube Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne yeni dönem görevlerinde başarılar diledi.

Şube Başkan ve Yönetimleri ayrıca Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa  Özipek, Remzi Karataş ve Süleyman Doğan ile de bir araya gelerek, yeni dönem sendikal faaliyetler hakkında bilgi verdiler.

 

MERSİN ŞUBEMİZDEN GENEL MERKEZİMİZE ZİYARET

Görev dağılımı için Ankara’ya gelen şubelerimizin yanı sıra Mersin Şube Başkanımız Özgür Turhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Genel Merkezimizde Genel Başkan Devlet Sert’i ziyaret etti. Turhan ve Yönetimi, Mersin’de gerçekleştirilen örgütlenme çalışmaları hakkında Başkan Sert’e brifing sundular.

 

VAN ŞUBEMİZE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

1.Olağan Genel Kurulunu tamamlayan Van Şubemize görev dağılımları yapıldı. Van Şube Başkanı Gökhan Öznur ve Yönetimine hayırlı olsun.

GAZİANTEP ŞUBEMİZE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

1.Olağan Genel Kurulunu tamamlayan Gaziantep Şubemize görev dağılımları yapıldı. Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Görgel ve Yönetimine hayırlı olsun.

KAHRAMANMARAŞ ŞUBEMİZE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

1.Olağan Genel Kurulunu tamamlayan Kahramanmaraş Şubemize görev dağılımları yapıldı. Kahramanmaraş  Şube Başkanı Murat Arifoğlu ve Yönetimine hayırlı olsun.

ADIYAMAN ŞUBEMİZE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

1.Olağan Genel Kurulunu tamamlayan Adıyaman  Şubemize görev dağılımları yapıldı. Adıyaman Şube Başkanı Osman İzci ve Yönetimine hayırlı olsun.

MALATYA ŞUBEMİZE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

1.Olağan Genel Kurulunu tamamlayan Malatya Şubemize görev dağılımları yapıldı. Malatya Şube Başkanı Mustafa Türkoğlu ve Yönetimine hayırlı olsun.