KAPSAMDIŞI BIRAKILAN HASTANE ÇALIŞANLARINDAN GENEL BAŞKAN SERT’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

“SORUNLARIMIZI HER ORTAMDA DİLE GETİRİYORSUNUZ, İNŞALLAH SONUÇ ALACAĞIMIZA İNANIYORUZ”

Taşerondan kadroya geçiş sırasında çoğunluğu yüzde 70 ihale barajına takılarak kapsam dışı kalan hastane çalışanları Genel Başkan Devlet Sert’i ziyaret etti. Çalışanlar, “Sorunlarımızı her ortamda dile getiriyorsunuz. Çok teşekkür ederiz. İnşallah sonuç alacağımıza inanıyoruz” dediler.

Bilkent Şehir Hastanesi’nde görev yapan ancak kapsam dışı bırakılarak kadroya geçemeyen bir gurup işçi, Genel Başkanımız Devlet Sert’i ziyaret etti.

Kendi sorunlarına ilişkin olarak Genel Başkan Sert’in gerek basın açıklamalarında gerekse konuşma metinlerinde sık sık yer almalarından duydukları memnuniyeti dile getiren çalışanlar, yapılacak yeni düzenlemenin kendilerini de kapsayacağına olan inançlarını ifade ettiler.

Genel Başkan Devlet Sert’te heyeti kabulünde yaptığı konuşmada, kapsam dışı bırakılan personelin de kadroya alınması gereğini yıllardan beri ifade ettiğini ve etmeye devam edeceğini belirtti. Sert, “Mücadeleyi birlikte vereceğiz ve inşallah birlikte sevineceğiz dedi.

Heyetin ziyaretinde Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek ve Süleyman Doğan’ın yanı sıra Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Tahsin Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.