ÜNİVERSİTE ÖRGÜTLENMEMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

GAZİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK İŞÇİLERİ ÖZ SAĞLIK-İŞ ÇATISI ALTINDA TOPLANIYOR…

Sendikamızın Türkiye genelindeki üniversitelerde yürüttüğü örgütlenme faaliyetleri bütün hızıyla devam ediyor.

Genel Merkez yöneticilerimiz ve teşkilatlarımızın ülke genelindeki üniversite hastanelerindeki temas ve ziyaretleri, sağlık işçileri ile yapılan toplantı ve görüşmeleri ile devam ederken, yeni yetki dönemleri yaklaşan üniversite hastanelerindeki sağlık işçileri Öz Sağlık-İş çatısı altında toplanmaya başladı.

BAŞKAN YARDIMCISI ÖZÜPEK GAZİLİ SAĞLIK İŞÇİLERİ İLE BULUŞTU

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özüpek’in, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde yürüttüğü teşkilatlanma çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.

Özüpek, Gazili sağlık işçilerini, çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek sorunlarını dinledi, sendikamızın diğer üniversite sağlık işçilerine yönelik olarak yapmış olduğu hizmetleri anlattı, toplu sözleşmeler hakkında sağlık işçilerini bilgilendirdi.

İşçinin büyük ilgi gösterdiği Özüpek ve Öz Sağlık-İş heyeti, Gazi Üniversitesi’ndeki teşkilatlanma ve üye çalışmalarının geldiği nokta hakkında da bilgi verdi.

Genel Başkan Yardımcısı Özüpek, teşkilatlanma ve yeni dönem yetki konusundaki sürecin hem Gazili sağlık işçisini hem de kendilerini memnun edecek düzeye ulaştığını kaydederken, Türkiye’nin bütün üniversite hastanelerindeki işçileri Öz Sağlık-İş Sendikası çatısı altında toplanma çağrısını yineledi.

Sendikamızın Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirdiği teşkilatlanma çalışmalarına Genel Başkan Danışmanı Yavuz Aksanoğlu, Teşkilatlanma Uzmanı Murat Özdemir ile  Ankara  1 Nolu Şube Başkanı Tahsin Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri de destek veriyor.