VAN’DA TEŞKİLAT VE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK, GÖNÜLLERE DOKUNDUK…

Ülke Genelinde üyelerin sorunları, Şube Başkanları ve Temsilcilerin talep ve çalışmalarına yönelik başlatılan bilgilendirme çalışmaları kapsamında; Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Adem Yavuz ve Süleyman Doğan ile Genel Başkan Danışmanı Fadlı Erdem, çeşitli ziyaret ve üyelerimize yönelik saha çalışmaları amacıyla Van’a gittiler.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesine Ziyaret

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kurum idarecileri ve hastanede görev yapan üyelerimizi birimlerinde ziyaret ederek, sorunlarını dinleyip, sendikal faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Ayrıca Güvenlik Haftası nedeniyle Güvenlik görevlisi üyelerimizle de bir araya gelerek, Güvenlik haftasını kutladılar.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörüne Ziyaret

Başkan Yardımcılarımız Yavuz ve Doğan, Genel Başkan Danışmanı Erdem ile Van Şube Başkanımız Gökhan Öznur; Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli’yi ziyaret ederek, çalışma hayatı ve sendikal çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

Van Şube Başkanlığımız ve Teşkilatla Buluştuk

Van Şube Başkanımız Gökhan Öznur, Yönetim Kurulu üyeleri ve Temsilciler ziyaret edildi, çalışmalardan kaynaklı sorunları ve talepleri dinlendi, sendikal faaliyetler hakkında bilgi verildi.

Ak Parti İl Başkanlığı’na Ziyaret

Van’da ki temaslar sürecinde Genel Başkan Yardımcılarımız, Genel Başkan Danışmanımız ve Van Şube Başkanımız, Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nu da ziyaret ederek kurumlarda çalışan üyelerimizin sorunlarına yönelik sendikal çözüm önerilerini sundular.