Genel Başkan Yardımcısı Doğan’dan Kütahya’da Büyük Saha Çalışması

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan Kütahya’da büyük bir saha çalışması gerçekleştirdi, kurum-kuruluşları ziyaret etti, bilgilendirme toplantıları düzenledi, üyelerimizle çalıştıkları birimlerde bir araya geldi.

 

KÜTAHYA İL SAĞLIK MÜDÜRÜNE ZİYARET

Kütahya’daki temaslarına İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan’ı ziyaret ederek başlayan Süleyman Doğan, bakanlığa bağlı sağlık kurum ve kuruluşlarında görev yapan üyelerimizin sorunlarını ve Sendikamız tarafından geliştirilen çözüm önerilerini görüştü.

 

EVLİYA ÇELEBİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve beraberindeki Sendikamız Heyeti, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Hastane girişinde üyelerimiz tarafından karşılanan Doğan ve Heyetimiz, birimleri dolaşarak üyelerimizi görevleri başında ziyaret etti, sorunlarını dinledi.

Üyelerle yapılan istişarenin ardından Hastane Başhekimi Dr. Serttaş Eraslan, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Orhan Akay ve Destek Hizmetleri Müdürü Mutlu Gergin ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, hastanede görev yapan üyelerimizin ve diğer sağlık işçilerinin kendilerine ilettikleri sıkıntıları Başhekim Eraslan ve diğer idarecilerle paylaştı, hem işçinin memnun olacağı çözümleri iletti, hem de bu çözümlerle ilgili idarecilerle istişarelerde bulundu.

TAVŞANLI DOÇ. DR. MUSTAFA KALEMLİ DEVLET HASTANESİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve beraberindeki heyet Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Sebahattin Altıntaş ile bir araya gelen heyetimiz, kurumda görev yapan işçilerimizin çalışma hayatı ve işyeri koşullarından kaynaklanan sıkıntılarını iletti.

 

ÜYELERİMİZLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi’nde üyelerimizle bir de bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Genel Bakan Yardımcımız Süleyman Doğan ve Sendikamız heyeti tarafından gerçekleştirilen toplantıda Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarda yürütülen sendikal çalışmalarla birlikte yeni dönem yetki ve toplu iş sözleşmesi konuları gündeme alındı.

 

KÜTAHYA HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE ÜYELERİMİZE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kütahya temasları çerçevesinde Huzurevi ve Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan ve beraberindeki heyet, burada üyelerimizle bir araya geldi, bilgilendirme toplantısı yaptı.

Doğan bilgilendirme toplantısında müzakereleri bütün hızıyla devam eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı toplu iş sözleşmesine ilişkin bilgi verdi.

 

KÜTAHYA ŞUBE YÖNETİMİ VE TEMSİLCİ TOPLANTISI

Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Kütahya temasları çerçevesinde Şube Yönetimimiz ve Kütahya’daki kurum ve kuruluşlarda görev yapan temsilcilerimiz ile de bir toplantı gerçekleştirdi.

İl genelinde yaptığı faaliyetler hakkında bilgi veren Doğan, özellikle ASH Bakanlığı TİS müzakerelerinde gelinen aşama hakkında şube yönetimimiz ve temsilcilerimizi bilgilendirdi.

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’ın Kütahya ölçeğinde gerçekleştirdiği çalışmalara Kütahya Şube Başkanımız Hatice Başçam, Yönetim Kurulu üyeleri ve temsilcilerimiz de eşlik etti.