Genel Başkan Yardımcımız Yavuz’dan Kahramanmaraş’ta Büyük Saha Çalışması

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz, Kahramanmaraş’ta kurumları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi, temsilciler toplantısına katıldı.

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz’un Kahramanmaraş’taki ilk durağı Sütçü İmam Üniversitesi oldu. Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, Rektör Prof.Dr.  Niyazi Can ve Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Kadir Saltalı’yı ziyaret etti.

Ziyarette Üniversite bünyesinde görev yapan sağlık ve sosyal hizmet personeli üyelerimizin sorunları görüşüldü.

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz aynı zamanda Sütçü İmam Üniversitesi Hastane Müdürü Halil Karaçalı’yı da ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımıza ziyaretlerinde Sendikamız TİS ve Mevzuat Uzmanı Emre Kılıç ile Kahramanmaraş Şube Başkanımız Murat Arifoğlu ve şube yönetimi eşlik etti.

ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Kahramanmaraş’ta üyelerimizin sorunlarına yönelik saha çalışması gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, Sütçü İmam Üniversitesi bünyesinde görev yapan üyelerimizi birimlerinde ziyaret etti, üyelerimizin sorun ve taleplerini dinledi.

ÜYEMİZE TAZİYE ZİYARETİ

Kahramanmaraş’ta üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, geçtiğimiz günlerde eşi vefat eden üyemiz İsmail Gürdal’a taziye ziyaretinde bulundu, başsağlığı dileklerini iletti.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz’un bir sonraki durağı İl Sağlık Müdürlüğü oldu. İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Ali Nuri Öksüz’ü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, il müdürlüğüne bağlı çalışan üyelerimizin sorunlarını iletti, sendikal çözüm önerilerini sundu.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, Kahramanmaraş Şube Başkanımız Murat Arifoğlu ve şube yönetimini de ziyaret etti. İl bazlı sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.

TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Sendikamızın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldi.

Temsilciler toplantısına katılan Genel Başkan Yardımcımız, temsilcilerimizden gelen soruları cevaplandırdı.

Toplantıda ayrıca Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde müzakereleri devam eden toplu iş sözleşmesi hakkında bilgilendirme yapıldı, tüm sorunlara ilişkin sendikal çalışmalar üzerinde konuşuldu.