8 MART’TA ELİNDE GÖRMEYİ UMUT ETTİĞİMİZ ÇİÇEKLERİ MEZARINA KOYDUK

CİNAYETE KURBAN GİDEN ÜYEMİZİ EBEDİYETE UĞURLADIK

Adıyaman’da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü arifesinde korkunç bir cinayete kurban giden üyemiz Remziye Yücel ebediyete uğurlandı.

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde temizlik personeli olarak görev yapan üyemiz Remziye Yücel’in cenaze törenine katıldı.

Yücel’in cenazesi görev yaptığı hastanenin önünden dualarla yolcu edildi. Büyük bir kalabalık tarafından ebediyete yolcu edilen Remziye Yücel’in cenazesinde göz yaşı sele dönüştü. Mesai arkadaşları, ailesi, Adıyamanlı vatandaşlar 8 Mart Dünya Kadınlar Gününden bir gün önce sokak ortasında eşi tarafından kurşunlanarak canice katledilen Üyemiz Remziye Yücel için göz yaşı döktü.

Cenaze törenine katılan Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, boşanmak istediği eşi tarafından kurşunlanarak öldürülen Yücel’in ailesine Konfederasyonumuz Genel Başkanı Mahmut Arslan, Genel Başkanımız Devlet Sert ve Yönetim Kurulumuzun taziyelerini iletti.

Cenaze törenine TİS ve Mevzuat Uzmanımız Emre Kılıç, Adıyaman Şube Başkanımız Osman İzci ve Şube yönetimi, hastane yöneticileri, personeli, mesai arkadaşları, temsilcilerimiz ve üyelerimiz de katıldı.