GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ’DAN AYDIN’DA BÜYÜK SAHA ÇALIŞMASI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz, Aydın’da büyük saha çalışması yaptı, kurum ve kuruluşları ziyaret etti, temsilcilerle bir araya geldi,  üyelerimizi çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek bilgilendirdi.

 

İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARET EDİLDİ

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, Aydın’da yürüttüğü saha çalışması kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan ve İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz’ü ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında kurumlarda çalışan üyelerimizin sorunları görüşüldü.

Genel Başkan Yardımcımıza, TİS ve Mevzuat Uzmanımız Emre Kılıç ile  HAK-İş Aydın İl Başkanı ve Sendikamız Aydın Şube Başkanı Nefise Şahin ile şube yönetimi de eşlik etti.

 

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz ve beraberindeki heyet, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde üyelerimizi ziyaret etti.

Üyelerimizin sorun ve taleplerini dinleyen heyetimiz daha sonra Üniversite Genel Sekreter Yardımcısı Erdal Meşe ile görüştü.

Görüşmede kurum bünyesinde çalışan üyelerimizin talepleri başta olmak üzere, var olan toplu iş sözleşmesine eklenecek olan ek protokol hakkında da görüşme yapıldı.

 

TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI

Kurum ziyaretlerinin tamamlanmasının ardından Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, temsilcilerimizle bir araya geldi.

Temsilciler toplantısına katılan Genel Başkan Yardımcımız, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda devam eden TopIu İş Sözleşmesi süreci hakkında bilgilendirme yaptı.

 

AYDIN ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz’un bir sonraki durağı ise Aydın Şube Başkanlığımız oldu.

Şube Başkanımız Nefise Şahin ve şube yönetimini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz burada ASH, ÇES ve ÇEKOM’da çalışan bir grup üyemizle bir araya geldi ve değerlendirmelerde bulundu.