MANİSA’DAYIZ

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, MANİSALI ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Sendikamız yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışması kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Manisa’da üyelerimizle bir araya geldi, kurum ziyaretlerinde bulundu, Celal Bayar Üniversitesi ile Ek Protokol’e imza attı.

 

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İLE EK PROTOKOL İMZALANDI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Doğan, Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde görev yapan sağlık işçisi üyelerimizin faydalanabileceği ek protokole imza attı.

Ek protokol imza törenine  Üniversite adına İşveren Vekili Komisyon Başkanı ve Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Kazaz katıldı.

İmza töreninde ayrıca Sendikamız TİS ve Mevzuat Uzmanları Emre Kılıç ve Ecrin Ferah, Manisa Şube Başkanımız İkram Çiçek ile şube yönetimi de hazır bulundu.

 

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ERKUŞ’A ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve Beraberindeki sendikamız heyeti, Manisa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Emre Erkuş’u ziyaret etti.

Ziyarette kurumlarda görev yapan üyelerimizin sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu, sendikal çözüm önerileri konuşuldu.

 

ÜYELERİMİZLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, ek protokolün imzalanmasının ardından Üniversite bünyesinde görev yapan üyelerimizle bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda, ek protokolün içeriği başta olmak üzere devam eden sorunlar ve sendikal çözüm önerileri hakkında sunumlar yapıldı.

 

MERKEZ EFENDİ DEVLET HASTANESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Doğan’ın bir sonraki durağı ise Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi oldu.

Merkez Efendi Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Mehmet Fatih Zeren ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Yavuz Uçar’ı ziyaret eden Sendikamız heyeti, üyelerimizin kurumda yaşadığı sorunlar ve sendikal çalışmalar üzerinde istişarelerde bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Doğan aynı zamanda Hastane bünyesinde görev yapan üyelerimizle bir araya gelerek, bilgilendirme toplantısı yaptı.

 

TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI

 

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldi.

Toplantıda, devam eden ASH Bakanlığı sözleşme süreci başta olmak üzere, tayin becayiş, zorunlu emeklilik ve diğer sorunlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

MANİSA ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Ziyaretlerin son bulmasının ardından Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Manisa Şube Başkanlığımıza da ziyarette bulundu.

Manisa Şube Başkanımız İkram Çiçek ve yönetim kurulunu ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız il bazlı sendikal çalışmalar hakkında bilgi aldı.