GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ MİKSEN’İ ZİYARET ETTİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Sendikamızın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz İstanbul’da temaslarda bulundu.
Genel Başkan Yardımcımız Yavuz’a temaslarında Genel Sekreter Yardımcımız Yahya Bilgin, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanı Murat Kaytaran, 2 No’lu Şube Başkanı Erdem Dinç, 3 No’lu Şube Başkanı Ergin Balekoğlu ve 4 No’lu Şube Başkanı Temel Yazıcı da eşlik etti.

 

MİKSEN GENEL SEKRETERİ SANCI’YA ZİYARET

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz ve beraberindeki heyet, Mahalli İdareler Kamu İşveren Sendikası Genel Sekreteri Av. Zekeriya Sancı’yı ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette çalışma hayatına ilişkin gündemler ve sendikal faaliyetlerle ilgili istişare yapıldı.

 

İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi temsilcilerimiz ile bir araya geldi.

Toplantı kapsamında sağlık işçilerinin sorun ve taleplerini dinleyen Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, mali ve sosyal anlamda en iyi sonuçların alınması ve sosyal sendikacılığın ön plana çıkarılması için verilen sendikal mücadeleyi de anlattı.

 

İSTANBUL 2 ve 4 NO’LU ŞUBELERE ZİYARET

 

İstanbul’da temaslarda bulunan Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, İstanbul 2 No’lu Şube Başkanı Erdem Dinç ve 4 No’lu Şube Başkanı Temel Yazıcı’yı da ziyaret ederek şubelerimizdeki faaliyetler hakkında bilgi aldı.