KIRŞEHİR’DE ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDIK

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Kırşehir’de büyük bir saha  çalışması gerçekleştirdi, üyelerimizi çalıştıkları kurum ve kuruluşlarda ziyaret eti, sorunlara ilişkin olarak yönetici ve idarecilerle görüşerek yerinde çözümler için istişarelerde bulundu.

Doğan’a temasları süresince Kırşehir İl Başkanımız Nurcan Özer, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve temsilcilerimiz eşlik etti.

ÜYELERİMİZ ÇALIŞTIKLARI KURUMLARDA ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve beraberindeki heyet,  üyelerimizi  görev yaptıkları kurumlarda, birimlerinde ziyaret etti.

FATMA BACI ÇOCUK EVLERİ SİTESİ ZİYARETİ

Bu kapsamda Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi ziyaret edildi, Müdür Eser Öz  ile görüşülerek kurumda çalışan üyelerimizin yaşamış olduğu sıkıntılar gündeme getirildi.

OSMAN YALÇINKAYA HUZUREVİ ZİYARETİ

Öz Sağlık İş heyeti  Osman Yalçınkaya Huzurevi’ne ziyarette bulundu, buradaki üyelerimiz ile bir araya gelindi, üyeler çalıştıkları birimlerde ziyaret edildi.

EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMİ GÜNEŞ İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Kırşehir saha çalışması kapsamında Ahi Evran Eğitim Araştırma Hastanesi’ni ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ile beraberindeki heyet Başhekim Ali Güneş ile görüştü, üyelerimizin sorunları ve çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

KIRŞEHİR HUZUREVİ ZİYARETİ

Doğan ve İl başkanımız Özer ile beraberindeki heyetin bir diğer durağı ise  Kırşehir Huzurevi oldu. Burada üyelerimizi ziyaret eden Süleyman Doğan  Huzurevi Müdürü Muhammet Göktürk’ü ziyaret etti, istişarelerde bulundu.

KIRŞEHİR ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan Kırşehir saha çalışması kapsamında Engelsiz Yaşam Merkezi’nde de temaslarda bulundu, Merkez Müdür Yardımcısı Gökhan Köksal ile bir araya gelen Doğan, kurumda çalışan üyelerimizin sıkıntılarının giderilmesi konusunda sendikal çözüm önerilerimizi iletti.

ŞEHİT POLİS HAYRETTİN YILMAZ AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan başkanlığındaki Sendikamız Heyeti Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlı Merkezi’ni de ziyaret etti.  Merkezde çalışan üyelerimiz ile görüşen Doğan, üyelerimizin çalışma koşullarından kaynaklanan sıkıntılarını ise Başhekim Dt. Müge Şebnem ŞAHİN ile paylaştı.

ÇOCUK DESTEK MERKEZİ’NE ZİYARET

Kırşehir temaslarının son durağı ise Çocuk Destek Merkezi ziyareti oldu. Burada da üyelerle görüşen Heyetimiz, sorunları dinledi ve yetkililer ile istişarelerde bulundu.

ÜYELERİMİZ VE TEMSİLCİLERİMİZ  İLE AYRI AYRI TOPLANTILAR DÜZENLENDİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan Kırşehir İl Başkanımız Nurcan Özer ve il yönetim kurulu üyelerimiz, gidilen tüm kurumlarda üyelerimiz ve temsilcilerimiz ile bir araya gelerek bilgilendirme toplantıları da düzenlediler.

Özellikle Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  Toplu  İş sözleşmesi müzakereleri ile  Sağlık Bakanlığı’nda  TİS’e uyulmamasından kaynaklanan sorunların dile getirildiği toplantıda,  Sendikamız heyeti soruları  cevaplandırdı ve bilgilendirme yaptı.

Bir cevap yazın