GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ, ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Öz Sağlık-İş Sendikamızın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, birçok ilde temaslarda bulundu, üyelerimizle bir araya geldi. Karataş’a ziyaretleri sırasında Teşkilat Uzmanımız Kamil Erdoğan da eşlik etti.

ÖZ TAŞIMA-İŞ KONYA ŞUBE BAŞKANINA ZİYARET

Temaslar kapsamında Konya’da  ziyaretlerde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Konya Şube Başkanımız Ramazan Çakır ve yönetimini ziyaret etti. Konya geneli kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin Şube yönetimi ile paylaştıkları sorunların görüşüldüğü ziyarette, Sendikamızın Genel Merkez bünyesinde yapmış olduğu girişimlerle ilgili bilgilendirme yapıldı.

Genel Başkan Yardımcımız Karataş Konya temasları kapsamında Öz Taşıma-İş Sendikası Şube Başkanı Sadullah İnce’yi de ziyaret etti, ortak sendikal faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyarete Konya Şube Başkanımız Ramazan Çakar ve yönetimi de eşlik etti.

AKSARAY’DA TEMSİLCİLERİMİZLE TOPLANTI

Genel Başkan Yardımcımız Karataş Aksaray’da temsilcilerimizle buluştu. Kurumlarda yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi aldı, sendikamızın Sağlık Bakanlığı ve Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı nezdinde gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında temsilcilerimizi bilgilendirdi.

Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş’a Niğde Şube Başkanımız Kevser Çevik ve Yönetim Kurulu eşlik etti.

KARAMAN ŞUBE BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Karaman Şube Başkanımız Hatice Bağcıoğlu ve şube yönetimini ziyaret etti, toplu iş sözleşmesi uygulanmasına ilişkin görüşmeler yaptı. Ziyaret sırasında Karaman Başkanı Bağcıoğlu da, ilde yaşanılan sıkıntılarla ilgili Karataş’ı bilgilendirdi.

ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ DİLER’E ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Karataş’ın saha çalışmaları kapsamında bir sonraki durağı ise Isparta oldu. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, üniversite bünyesindeki sendikal sorunlara ilişkin bilgi alışverişinde bulundu, sendikal çözüm önerilerimizi paylaştı.

Ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcımız Karataş’a Isparta Şube Başkanımız Murat Arabacı da eşlik etti.

Ayrıca Sendikamızın Isparta Şube Başkanlığı’nı da ziyaret eden Remzi Karataş, Şube Başkanımız Arabacı’dan ildeki sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

BURDUR ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş’ın son durağı ise Burdur oldu. Karataş, Isparta Şube Başkanımız Murat Arabacı ile birlikte Burdur’da temsilcilerimizi ziyaret etti, il bazındaki çalışmalarla ilgili temsilci ve üyelerimizle görüşüldü, sorun ve talepleri hakkında bilgi aldı.

Bir cevap yazın