“PANDEMİDEN BÖYLE KORUNUYORUM” RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDIK

Dünya genelinde büyük can kayıplarına neden olan pandemiye karşı farkındalığı arttırmak amacıyla Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Keçiören Kaymakamlığı ve Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen “Pandemiden Böyle Korunuyorum” konulu Resim Yarışması sonuçlandı.

Sendikamızın da ödül sponsoru olduğu yarışmanın ödül töreni Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN ÖDÜL VERDİ

1 ve 4. Sınıflar arasında çocukların maske, mesafe, hijyen konularındaki duyarlılıklarını, bu süreçte çok yorulan sağlık çalışanları ile ilgili neler düşündüklerini anlamak amacıyla düzenlenen resim yarışması ödül töreninde Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan da katıldı.

Yarışmada birincilik ödülünü Yunus Emre İlkokulu öğrencisi Göktuğ Celal Tümer, ikincilik ödülünü Çizmeci İlkokulu öğrencisi Zeynep Begüm Çelik, Üçüncülük ödülünü Danışment Çiçekli İlkokulu öğrencisi Tufan Bartu Bingöl, dördüncülük ödülünü ise Yunus Emre İlkokulu öğrencisi Nisanur Fatma Kaya aldı.

 

Genel Başkan Yardımcımız Doğan üçüncülük ödülünü Danişment Çiçekli İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Tufan Bartu Bingöl’e verdi.

 

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Uzm. Dr. Cemil Gül, Ankara İl Sağlık Müdürü Doc. Dr. Zülfikar Akelma ve  Keçiören Kaymakamı Dr. Mehmet Akçay’ın konuşma yaptığı ödül törenine Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’ın yanı sıra  Ankara 2 No’lu Şube Başkanımız Yener Öztürk ve şube yöneticilerimiz katıldı.

 

Bir cevap yazın