ÖZ İPLİK İŞ SENDİKAMIZ YENİ GENEL MERKEZİNE KAVUŞTU

HAK-İŞ’e bağlı sendikalarımızdan Öz İplik İş Sendikamız bugün yapılan açılış töreni ile yeni genel merkez binasına kavuştu.

44. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kuran-ı Kerim okunarak yapılan açılış törenine Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Özüpek, Süleyman Doğan ve Yavuz Aksanoğlu katıldı.

Öz İplik İş Sendikası Genel Başkanı Rafi Ay’ın sunuş konuşmasıyla başlayan törende HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Vekili Dr. Osman Yıldız da açılış konuşması yaptı.

Törende konuşan Ay, “Burası tekstil emekçilerinin evi, ocağı tek adresi. Burası emeğin, alın terinin kalesidir. Burası mağdurun, mazlumun kimsesizin çalacağı kapıdır” dedi.

HAK-İŞ Genel Başkanvekili Yıldız ise, HAK-İŞ’in misyon ve vizyonu ile değerler sendikacılığından söz ettiği konuşmasında, binaların işçiye-üyeye hizmet için oluşturulan mekanlar olduğunun altını çizdi.  Yıldız “Öz İplik-İş sendikasının kuruluş yıldönümünü ve bu hizmet binasının hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Törene katılan Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz de, Öz İplik-İş Sendikası Genel Başkan ve yöneticilerine sendika genel merkez binası için hayırlı olsun dileğinde bulundular.

*

Yeni Genel Merkez binalarının, Öz İplik-İş Sendikamıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Bir yanıt yazın