ANKARA SAHA ÇALIŞMASI

GENEL BAŞKAN SERT SARAY REHABİLİTASYON MERKEZİ  VE GİCİK HUZUREVİ’NDE ÜYELERLE BİR ARAYA  GELDİ

 

Genel Başkanımız Devlet Sert Ankara’da  farklı kurumlarda, kurum müdürlerini ziyaret etti,  üye ve temsilcilerimiz ile bir araya geldi.

 

SARAY ENGELSİZ YAŞAM, BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

 

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve  Ankara  1 No’lu  Şube  Başkanımız Tesim Özdemir  ile şube yönetim kurulu üyeleri  ilk olarak Saray Engelsiz  Yaşam, Bakım ve  Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Kurum Müdürü  Bekir Demiryılmaz  ile görüşen  Genel Başkanımız Devlet Sert,  Demiryılmaz’a  Sendikamız  tarafından düzenlenen Çalıştaya  ilişkin yayını takdim etti.  Görüşmede kurumdaki işyeri temsilcileri de hazır bulundu ve  yaşanılan sorunlarla ilgili olarak birebir talepler görüşüldü.

Genel Başkan Devlet Sert daha sonra  birimlerde çalışan personeli ve  üyelerimizi ziyaret etti,  toplu  iş sözleşmeleri, Kamu  Çerçeve  Protokolü ve diğer sendikal faaliyetlerle ilgili çalışanları bilgilendirdi.

 

GİCİK HUZUREVİ ÇALIŞANLARINA ZİYARET

 

Sendikamız Genel Başkanı  Devlet Sert  ve beraberindeki heyetin ikinci durağı  ise Ankara Gicik Huzurevi  oldu.  Huzurevi Müdürü Halim Bozkurt  ile bir araya gelen  Genel Başkan Sert, üyelerimizin sorunlarına ilişkin olarak Kurum Müdürü  Bozkurt  ile  ikili  görüşmelerde bulundu, sendika  olarak çözüm  önerilerimizi  sundu. Bozkurt’a  Çalıştay kitabımızı da takdim eden Genel Başkan Devlet Sert, görev tanımı, tayin becayiş, zorunlu emeklilik ve  ev tipi  çalışma modeli konularında düzenlenen  Çalıştay’ın sonuçlarına  ilişkin hazırlanan yayını takdim etti.

Huzurevi  bahçesinde çalışanlar,  üyelerimiz ve  işyeri temsilcilerimizle de bir araya gelen  Genel Başkan Sert, toplu  iş sözleşmeleri ve  sendikanın diğer faaliyetleri konularında kendisine yöneltilen soruları cevaplandı.

Bir cevap yazın