ÜYELERİMİZİN SORUNLARINI ASH BÜROKRATLARI İLE GÖRÜŞTÜK

ile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki işyerlerinde çalışan üyelerimizin  toplu  iş sözleşmesinin yanlış uygulanmasından kaynaklanan sorunlarını bakanlık bürokratları ile görüştük.

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Tuba  Gülpembelioğlu, TİS  Uzmanımız  Ecrin Ferah ile birlikte  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mustafa BİLİR ve Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı İsa TEKPINAR ’ı ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında Bakanlık bünyesinde  ve bağlı  işyerlerinde  çalışan üyelerimizin  toplu  iş sözleşmesinin yanlış uygulanmasından ve  atanma biçimlerinden kaynaklanan sıkıntılar dile getirildi,  çözüm önerileri konuşuldu.

Ziyaretler kapsamında hem Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mustafa BİLİR hem de Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı İsa TEKPINAR sorunların çözümü konusunda Bakanlık olarak her türlü çalışmayı  yapacaklarını belirttiler.

Genel Başkan Yardımcımız Tuba  Gülpembelioğlu da Bilir ve Tekpınar’a  çözüm  odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür  etti.

Bir cevap yazın