DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE KATLİAMLARINA DEVAM EDEN TERÖRİST İSRAİL’İ LANETLİYORUZ

TÜRKİYE ANLAŞMALARDAN ÇEKİLMELİ, FİLİSTİN HALKINA EN GÜÇLÜ DESTEĞİ VERMELİDİR

 

Mescid-i Aksa’ya ve Müslümanlara yönelik saldırılarını sürdüren İşgalci İsrail, Gazze’ye bomba yağdırarak yine çocukları ve masumları hedef almıştır.

Tüm dünyanın gözü önünde Filistin halkına karşı büyük bir soykırım yapılmaktadır.

Kudüs sadece Filistin ve Mescid-i Aksa civarında yaşan Müslümanların sorunu değil, tüm dünya Müslümanlarının, ümmetin ortak sorunudur.

Uluslararası toplumun ayağa kalkması, Müslüman Devletlerin, İsrail’in en büyük hamisi  olan  ABD  üzerinde baskı hissettirmesi gerekmektedir.

Türkiye Filistin halkına bugüne kadar vermiş olduğu desteği,  askeri ve siyasi kararlarla desteklemeli, halen yürürlükte olan tüm anlaşmalardan çekilmeli, ABD tarafından İsrail’in güvenliğini sağlamak amaçlı kullanıldığı bilinen Kürecik Hava Radar Üssü’nü kapatmalıdır.

Kudüs’ün onuru tüm Dünya Müslümanlarının onurudur.

Gazzeli masum çocuklarının kanını döken, Mescid-i Aksa  çevresini ateşe vererek karşısında dans eden ırkçı Yahudi zorbalara Kudüs’ün, Mescid-i Aksa’nın ve o kutsal mekanları savunan bir avuç Filistinli Müslümanın yalnız olmadığı, sahipsiz olmadığı gösterilmelidir.

Tüm dünya  bu zulmü  görmese de, sırt çevirse de Türkiye bugüne kadar olduğu gibi bugün de  eli kanlı  terörist İsrail’e karşı Kudüs’e, Gazze’ye destek olmaya devam edecektir.

Zulüm sona erinceye kadar, o topraklarda Filistin halkı tamamen özgür oluncaya kadar mücadelemiz devam edecektir.

Bir yanıt yazın