GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ.

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, sendikamızın üniversite hastaneleri örgütlenmesi kapsamında Kocaeli Üniversite Hastanesinde sağlık işçilerini ve üyelerimizi ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcımıza Kocaeli Şube Başkanımız Sedat Balkan ve şube yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Üniversite Hastanesi işçilerinin sorun ve talepleri hakkında kapsamlı istişarelerde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Kocaeli Üniversitesi Hastanesi özelinde yürütülen sendikal faaliyetlerimiz hakkında da işçileri bilgilendirdi.

Üniversite Hastanesi çalışanları ile sendikamız arasındaki iletişimi güçlendirmek ve örgütlülüğümüzü artırmak amacıyla yapılan görüşmelerde işçilerin karşılaştığı problemler, sendikal haklar ve sendikamızın bu konularda sunduğu destekler detaylı bir şekilde ele alındı. Ayrıca, sendikamızın gelecekteki planları ve hedefleri hakkında da çalışanlara ayrıntılı bilgi verildi.

Ziyaretin sonunda Kocaeli Üniversite Hastanesi işçileri Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ederek, sendikal faaliyetlerin ve işbirliğinin devam etmesi temennisinde bulundular.