GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZÜPEK, MERSİN’DE DARP EDİLEN ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİ, SAHA ÇALIŞMASI YAPTI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özüpek, geçtiğimizde günlerde Tarsus Devlet Hastanesi’nde darp edilen temizlik görevlisi iki üyemizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Özüpek ayrıca Mersin’de çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi, bilgilendirmelerde bulundu.

MERSİN ŞUBE BAŞKANLIĞI HASTANE ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Tarsus Devlet Hastanesi’nde temizlik personeli olarak görev yapan Emin Durukan ve Ünal Can Ateş isimli üyelerimizin hasta yakını tarafından darp edilmesine ilişkin olarak Mersin Şube Başkanımız Özgür Turhan tarafından hastane önünde bir basın açıklaması yapıldı. Üyelerimiz, temsilcilerimiz ve hastane çalışanlarının katıldığı basın açıklamasında sağlıkta şiddete alışılmayacağı, tepki göstermeye ve önlem alınmasını talep etmeye devam edileceği vurgulandı.

DARP EDİLEN ÜYELERİMİZE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Mustafa  Özüpek ve Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Mersin’de  gerçekleştirdikleri saha çalışmaları kapsamında Tarsus Devlet Hastanesi’nde darp edilen üyelerimiz Emin Durukan ve  Ünal Can Ateş’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Tarsus Devlet Hastanesi’nde hastane yöneticileri, üyelerimiz ve temsilcilerimizle de bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, sağlıkta şiddetin önlenmesine ilişkin olarak Sendika olarak yapılan çalışmalar ve Bakanlık nezdindeki girişimler hakkında bilgi verdi.

NİHAT SÖZMEN BAKIM REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİ EDİLDİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Mersin Nihat Sözmen Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, ana protokolü imzalanan ek protokol hakkında üyelerimize bilgi verdi, sorularını yanıtladı.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

Mersin Üniversitesi’ni de ziyaret ederek üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Özüpek Üniversite Genel Sekreteri İsa Değirmenci’yi de ziyaret etti.

Üniversite bünyesinde görev yapan üyelerimizin talep ve sorunları hakkında üniversite yönetimi ile görüşme gerçekleştiren Özüpek, aynı zamanda üyelerimizi de birimlerinde ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımız Özüpek’in Mersin saha çalışmasına Şube Başkanımız Özgür Turhan ile şube yönetimimiz de eşlik etti.