GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ SÜLEYMAN DOĞAN’DAN BURSA’DA BÜYÜK SAHA ÇALIŞMASI…

DOĞAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ, İMZALANAN ÜNİVERSİTE SÖZLEŞMESİNİ ANLATTI, SOSYAL HİZMET PERSONELİ ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan Bursa’da gerçekleştirdiği büyük saha çalışmasında Uludağ Üniversitesi’ni ziyaret etti, imzalanan toplu iş sözleşmesine ilişkin üyelerimizle bilgilendirme toplantısı yaptı, huzurevi ziyareti yaparak sosyal hizmet çalışanı üyelerimiz ile bir araya geldi.

Doğan’ın Bursa temaslarına Şube Başkanımız İskender Çalışkan  Şube  Yönetimimiz ve temsilcilerimiz de  eşlik etti.

REKTÖR YILMAZ’A HAYIRLI  OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan,  1025 sağlık işçisinin görev yaptığı Bursa Uludağ Üniversitesi’nde yapmış olduğu çalışmalara yeni atanan Rektör Prof. Dr. Feridun Yılmaz’ı ziyaret ederek başladı. Rektör Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Doğan,  üniversite  ile sendikamız arasında  imzalanan toplu  iş sözleşmesine ilişkin olarak  üniversite yönetiminin  çalışanlarının moral ve motivasyonlarını yükselten tavırlarından dolayı da teşekkür etti.

REKTÖR YARDIMCISI ARI ZİYARET EDİLDİ

Doğan, Uludağ Üniversitesi ziyaretleri kapsamında göreve yeni başlayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriyya Arı’yı da ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.  Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Rektör Yardımcısı Arı’yla, imzalanan toplu iş sözleşmesinin uygulama hükümlerine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

GENİŞ KATILIMLI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, işveren sendika TÜHİS ile Sendikamız arasında dün imzalanan Uludağ Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi’ne ilişkin olarak düzenlenen geniş katılımlı bilgilendirme toplantısına katıldı.

Şube Başkanımız İskender Çalışkan, Şube Yönetimimiz ve üniversite temsilcilerimiz ile üyelerimizin katıldığı bilgilendirme toplantısında konuşan Süleyman Doğan, imzalanan toplu iş sözleşmesi ile Öz Sağlık-İş üyeleri başta olmak üzere, üniversite hastanesinde çalışan tüm sağlık işçilerinin yeni hak ve kazanımlar elde ettiğine işaret etti.

Doğan üniversite yönetimi ile diyalog içerisinde yürütülen sürece işaret ettiği konuşmasında temsilcilerin ve üyelerin sorularını cevaplandırdı, toplu sözleşme hükümlerine ilişkin merak edilen konularda bilgi verdi.  Üniversite Toplantı salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısına katılımın fazla olması dikkat çekti.

HASAN ÖZTİMUR HUZUREVİ ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERİMİZE EK PROTOKOL BİLGİSİ VERİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’ın Bursa’da gerçekleştirdiği temaslardan bir tanesi de Hasan Öztimur Huzurevi ziyareti oldu.  Burada birimlerde çalışan üyelerimizle bir araya gelerek özellikle Ek Protokole ilişkin merak edilen konular hakkında bilgilendirme yapan Doğan, huzurevi çalışanı sosyal hizmet işçilerimizin sorunlarını dinledi.

Daha sonra Huzurevi Kuruluş Müdürü Erkan Kılıç ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, çalışanların kurumda yaşadıkları sıkıntıları çözebilmek adına kurum müdürü ile istişarelerde bulundu.

DOĞAN ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZI DA ZİYARET ETTİ

Bursa’da kurum ve kuruluş ziyaretlerinde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan son olarak Bursa Şube Başkanlığımızı da ziyaret etti.

Şube Başkanımız İskender Çalışkan ve Şube Yönetimimiz ile de bir araya gelen Doğan,  Bursa  geneli sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının durumu ve sendikal faaliyetler hakkında  görüş  alışverişinde bulundu.