GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZÜPEK ÇANAKKALE’DE SAHA ÇALIŞMASINDA BULUNDU

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özüpek Çanakkale Şube Başkanımız Recep Esen ve Şube Yönetimi ile birlikte, başta  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı kurumlar bünyesinde görev yapan sosyal hizmet işçileri olmak üzere geniş kapsamlı saha çalışmasında bulundu.

ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ERENOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek, Çanakkale Şube Başkanımız Recep Esen ve ÇOMÜ Hastane temsilcilerimiz ile birlikte Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. Ramazan Cüneyt Erenoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette  üniversitede görev yapan üyelerimiz ve diğer sağlık işçilerinin çalışma barışı ve  iş verimi ile ilgili fikir alışverişinde bulunan heyetimiz daha sonra üyelerimiz ile birimlerde bir araya geldiler.

ASH İL MÜDÜR VEKİLİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Özüpek ve beraberindeki heyetin bir sonraki durağı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü oldu. İl Müdür Vekili Harun Hazır’ı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, Müdür Vekili Hazır ile birlikte ana protokolü imzalanan ek protokol hakkında istişarede bulundu.

Kurum bünyesinde görev yapan üyelerimizi de birimlerinde ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, soruları cevapladı, bilgilendirmede bulundu.

TEMSİLCİMİZ VE ÜYEMİZİN DÜĞÜN MERASİMİNE KATILDI

Çanakkale Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Müdürlüğü’nde görev yapan temsilcimiz Hacer Kavuk ile Çocuk Destek Merkezi üyemiz Muhammed Zor’un düğün merasimine katılan Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, hayırlı olsun dileklerini iletti.