DEPREM BÖLGESİNDE, ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ – 4

BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ YAVUZ VE DOĞAN MALATYA’DA…

Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Adem Yavuz ve Süleyman Doğan’ın deprem illerindeki üyelerimizi ziyareti ve teşkilatlarımızla bir araya gelerek durum değerlendirme temasları devam ediyor.

Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz ve Süleyman Doğan ile Genel Denetleme Kurulu Üyemiz Tuba Kavaklı, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Malatya Şube Başkanımız Mustafa Türkoğlu, Şube Yönetimi ve temsilcilerimizden oluşan Sendika Heyetimiz, Malatya teşkilatımız ile bir araya geldi, kurum idarecilerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

AKÇADAĞ DEVLET HASTANESİ ZİYARET EDİLDİ

Sendikamız Heyeti, depremde ağır yıkıma uğrayan Malatya temasları kapsamında Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek Başhekim Uzm. Dr. Hasan Gökçe, İdari ve Mali İşler Müdürü Salih Akça ve Müdür Yardımcısı Uzm. Dr. Adnan Tokay’a geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Hastanede görev yapan üyelerimizle de bir araya gelen Sendikamız heyeti, yakınlarını kaybeden üyelerimize başsağlığı diledi.

BATTALGAZİ DEVLET HASTANESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz ve Süleyman Doğan ile beraberindeki Sendikamız heyeti Battalgazi Devlet Hastanesi’nde üyelerimizi çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerini iletti.

Hastane Başhekimi Doç. Dr. Erol Karaaslan, Başhekim Yardımcısı Cezmi Karaca,  İdari ve Mali İşler Müdürü Özal Erkan Demir ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Akif Özkale ile de bir araya gelen heyetimiz, depremden dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti, hastanede tedavi gören depremzedelerin durumuna ilişkin bilgi aldı.

DOĞANŞEHİR DEVLET HASTANESİ ZİYARET EDİLDİ

Sendikamız heyetinin bir başka durağı da Malatya Doğanşehir Devlet Hastanesi oldu. Hastane İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ali Topal ile bir araya gelen heyetimiz deprem nedeniyle geçmiş olsun dileklerini ilettiler, hastanede görev yapan üyelerimizi çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek, yakınlarını kaybeden üyelerimize başsağlığı dileğinde bulundular.

EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDEKİ ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz ve Süleyman Doğan ile beraberindeki Sendikamız heyetin Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yapan üyelerimizi de ziyaret ettiler.

112 Acil Servis ve Kadın Doğum biriminde çalışan sendikamız üyeleri ile de bir araya gelen heyetimiz, üyelerimizden depreme ilişkin değerlendirmelerini dinlediler, ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında gelen taleplerin değerlendirileceğini ifade ettiler.

Sendikamız heyetinin Malatya temaslarına kurumlardaki temsilcilerimiz de eşlik etti.