OSMANİYE’DE DEPREMZEDELER ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERİMİZE TAZİYEDE BULUNULDU

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki heyetin deprem bölgesi incelemeleri devam ediyor. Bu kapsamda Osmaniye’de, Osmaniye Devlet Hastanesi’nde yaralı depremzedeleri ziyaret eden Genel Başkanımız, temsilcilerimizle bir araya geldi, depremde can kaybı yaşayan üyelerimize taziye ziyaretinde bulundu, ayrıca AFAD Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ’NDE TEDAVİ GÖREN YARALILAR ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Sert, Osmaniye Devlet Hastanesi’nde tedavi gören yaralı depremzedeler ve üyelerimizi ziyaret etti.

Yaralıların sağlık durumları hakkında yetkililerden bilgi alan Genel Başkan Devlet Sert, hastanede görev yapan üyelerimizle ve il genelindeki temsilcilerimizle de bir araya geldi.

Genel Başkan Devlet Sert ayrıca Osmaniye Devlet Hastanesi Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Mehmet Ali Hekimoğlu’nu da ziyaret ederek hem hastanede tedavi gören depremzedeler, hem de görev yapan sağlık emekçileri hakkında bilgi aldı.

AFAD KOORDİNASYON MERKEZİNE ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert, Osmaniye temasları sırasında depremle ilgili arama-kurtarma ve yardımları  koordine eden AFAD Koordinasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

DEPREMDE TÜM AİLESİNİ KAYBEDEN ÜYEMİZ EMİNE AKSU’YA TAZİYE ZİYARETİ

Osmaniye ASH İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve depremde eşini, 3 çocuğunu, anne ve babası ile bazı akrabalarını kaybeden temsilcimiz Emine Aksu’ya taziye ziyareti yapan Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki heyetimiz, Aksu’ya bu büyük acı karşısında sabır ve başsağlığı dileklerini iletti.

ADS ÜYEMİZ ÇELİK’E TAZİYE

Genel Başkanımız Devlet Sert ayrıca Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde görev yapan ve depremde babasını kaybeden üyemiz Cafer Çelik’e de baş sağlığı ve taziye ziyaretinde bulundu.

Genel Başkanımız Devlet Sert’in Osmaniye’de gerçekleştirdiği temaslara Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş, Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Yavuz Aksanoğlu, Osmaniye Şube Başkanımız Mustafa Kemal Taş, şube yöneticileri ve temsilcilerimiz de eşlik etti.