ŞUBE BAŞKANIMIZ İZCİ VE AİLESİNİ RAHMET-İ RAHMAN’A UĞURLADIK

GENEL BAŞKAN SERT ADIYAMAN’DA TAZİYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremde Adıyaman’da enkaz altında kalarak ailesinin bütün fertleriyle birlikte yaşamını yitiren Adıyaman Şube Başkanımız Osman İzci ve Ailesi’ni Rahmet-i Rahman’a uğurladık.

Depremin 7. gününde ancak enkaz altından çıkartılabilen Şube Başkanımız Osman İzci, eşi ve 5 çocuğunun cenazesi Adıyaman’da defnedildi.

Cenazeler, kurtarma çalışmalarını baştan sonra takip eden Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz ve Süleyman Doğan, kardeşini ve kardeşinin ailesini depremde kaybeden Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, hem arama kurtarma çalışmaları hem de yardım faaliyetleri için bölgede bulunan İstanbul 1-2-3-4 No’lu şubelerimiz ile Trabzon, Rize, Giresun, Mersin, Batman, Bitlis, Ağrı, Van, Mardin, Bingöl, Şırnak, Muş ve Şanlıurfa Şube Başkan ve yöneticilerimiz, Adıyaman teşkilatı ve İzci’nin yakınlarının katıldığı cenaze namazı sonrası yan yana defnedildi.

GENEL BAŞKAN SERT ADIYAMAN’DA

7 gün enkaz altında kalan Merhum Adıyaman Şube Başkanımız Osman İzci ve ailesinin naaşları bekletilmeden defnedildi.

Genel Başkanımız Devlet Sert ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Özüpek ve Remzi Karataş ile Genel Başkan Danışmanımız Yavuz Aksanoğlu Adıyaman’a gitti.

Genel Başkanımız Devlet Sert, Adıyaman’da öncelikle dün defnedilen İzci, eşi ve 5 çocuğunun mezarlarını ziyaret etti, ailesine ve yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu.

MERHUM ŞUBE BAŞKAN YARDIMCIMIZ SÜLEYMAN ORAL’IN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Genel Başkanımız Devlet Sert, Genel Başkan Yardımcılarımız ve bölgede bulunan şube başkanlarımız yine depremde hayatını kaybeden Merhum Şube Başkan Yardımcımız Süleyman Oral’ın kabrini ziyaret ettiler, ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

GENEL BAŞKAN SERT, FADLI ERDEM’İN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindekiler, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem’in Adıyaman’daki depremde enkaz altında kalarak vefat eden kardeşinin ve ailesinin mezarını ziyaret etti, taziye evine ziyaret de bulundu.

ÖZ SAĞLIK-İŞ HEYETİ ADIYAMAN’DA ARAMA-KURTARMA FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALDI

Genel Başkan Sert ayrıca Adıyaman genelinde yıkılan bina enkazları ve arama-kurtarma  faaliyetleri hakkında bilgi  aldı. Bölgede görev yapan Öz Sağlık-İş üyelerinden arama kurtarma faaliyetlerine katılanları ziyaret etti.

Başkan Sert ayrıca Adıyaman’da depremde hayatını kaybeden Sendikamız üye ve yakınları ile yaralanan üyelerimize ilişkin bilgi aldı, durum tespit çalışmalarının tamamlanmasının ardından net tablonun ortaya çıkacağını söyledi.

Genel Başkan Sert’e Adıyaman taziye ve inceleme ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş, Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanlarımız Fadlı Erdem, Yavuz Aksanoğlu, İstanbul 1-2-3-4, Ankara 1, Ankara 2, Trabzon, Rize, Giresun, Mersin, Batman, Bitlis, Ağrı, Van, Mardin, Bingöl, Şırnak, Muş, Şanlıurfa Şube Başkan ve yöneticileri ile Adıyaman teşkilatımız refakat etti.