İSTANBUL ŞUBELERİMİZDEN GENEL BAŞKAN SERT’E ZİYARET

İSTANBUL 112 AMBULANS ŞOFÖRLERİNİN SORUNLARI İLE İLGİLİ BAŞKAN SERT’E DOSYA SUNULDU

İSTANBUL ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE YAŞANAN SIKINTILAR İSTİŞARE EDİLDİ

ÇAPA VE CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTELERİ TİS SÜREÇLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

İstanbul Şubelerimiz, ilde yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri gündemiyle Genel Başkan Sert ile bir araya geldiler.

İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Murat Kaytaran, 2 No’lu Şube Başkanımız Erdem Dinç, 3 No’lu Şube Başkanımız Ergin Balekoğlu ve 4 No’lu Şube Başkanımız Temel Yazıcı Genel Merkezimize gelerek Genel Başkanımız Devlet Sert’i ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Devlet Sert tarafından ağırlanan İstanbul Şubelerimiz, ildeki sendikal faaliyetler hakkında Genel Başkanımız Sert’e bilgi verdiler.

2 NOLU ŞUBE BAŞKANIMIZ DİNÇ, “İSTANBUL 112 AMBULANS ŞOFÖRLERİNİN SORUNLARI” BAŞLIKLI DOSYAYI GENEL BAŞKAN SERT’E SUNDU

Görüşmede İstanbul 112’ye bağlı olarak görev yapan ambulans şoförlerinin yaşadıkları sıkıntıları ve çözüm önerilerini dosya halinde Genel Başkan Sert’e sunan 2 No’lu Şube Başkanımız Erdem Dinç, gece gündüz fedakârca çalışan 112 ambulans şoförlerinin yaşamış oldukları sıkıntıların acil çözüme ihtiyaç duyduğunu belirtti. Dinç, Genel Başkan Sert’e dosyayı sunarken “ Özellikle son günlerde İstanbul Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı tarafından işçi lehine teftiş kararları üzerinden ısrarla ambulans sürücüsü üyelerimizin çalışma şartlarında mevzuata aykırı işlemler yapılmaktadır.  Bu işlemlerle ilgili hukuki dayanakları içeren dosyayı takdim ediyorum” dedi.

Genel Başkanımız Devlet Sert’te, konuyla ilgili olarak Bakanlık nezdindeki girişimler hakkında İstanbul Şube Başkanlarımıza bilgi verdi.

İSTANBUL ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YAŞANAN SORUNLAR İLE ÇAPA VE CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTELERİ TİS SÜREÇLERİ HAKKINDA İSTİŞAREDE BULUNULDU

İstanbul 1-2-3 ve 4’nolu şube başkanlarımızın Genel Merkez ziyaretinde İstanbul Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü uhdesinde görev yapan üyelerimizin sorunları ile Çapa ve Cerrahpaşa Üniversiteleri’nde yürütülen TİS süreçleri hakkında Genel Başkan Sert’e brifing verildi.

Görüşmede Sağlık Bakanlığı’na bağlı işyerlerinde görev yapan üyelerimizle ilgili  TÜHİS  ile yürütülen toplu  iş sözleşmesi müzakereleri konusunda da İstanbul Şube  Başkanlarımız bilgilendirildi.

İstanbul Şubelerimizin ziyaretinde Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Süleyman Doğan ve Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem de hazır bulundu.