GENEL BAŞKAN SERT, GÜMÜŞHANE DE TEMASLARDA BULUNDU

İL SAĞLIK MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ, AMBULANS ŞOFORÜ ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert bir yandan şube kongrelerine katılarak teşkilat ile bir araya gelirken, diğer yandan da gittiği  illerde geniş kapsamlı saha çalışması gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda Şubemizin 1. Olağan Genel Kurulu’na katılmak için bulunduğu Gümüşhane’de çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Genel Başkan Sert, ambulans şoförü üyelerimizle de bir araya geldi.

Ziyaretlere Genel Başkan Sert’in yanı sıra, Genel Başkan Yardımcılarımız Remzi Karataş, Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Gümüşhane Şube Başkanımız Hamiye Ayşe Uçan ile şube yönetimi, Trabzon Şube Başkanımız Engin Erbaşaran katıldı.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YEMENİCİ’YE ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici’yi ziyaret ederek sendikal çalışmalar ve müdürlük bünyesine bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan üyelerimizin sorunları hakkında istişarede bulundu.

AMBULANS ŞOFORÜ ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Sert, İl Sağlık Müdürlüğü’nde görev yapan ambulans şoförü üyelerimizle de bir araya geldi.

Ziyarette üyelerimizin sorunlarını dinleyen Genel Başkan Devlet Sert,  112 ambulans sürücülerinin dinlenme süreleri dahi olmadan gece gündüz fedakârca görev yaptıklarını belirterek “Mobbing başta olmak üzere bu personelin pek çok sıkıntısı bulunuyor. Hak kaybı ve mağduriyet yaşanmaması için sendikal anlamda var gücümüzle mücadele edeceğiz” dedi.