GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ İZMİRLİ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Sendikamızın 81 ilde yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları devam ediyor.

Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz ve Süleyman Doğan, İzmir’de kurumları ziyaret etti, temsilcilerimizle bir araya geldi.

İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcılarımız Yavuz ve Doğan, İzmir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nesim Tanğlay ile İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş’u ziyaret ederek kurum ve kuruluşlarda çalışan sağlık ve sosyal hizmet işçisinin yaşadığı sorunlar ve sendikal çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

HAK-İŞ İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz ve Süleyman Doğan, HAK-İŞ İzmir İl Başkanı Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Gültekin Şimşek’i de ziyaret ederek ortak sendikal çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

Ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcılarımıza İzmir Şube Başkanımız Muharrem Çekim ve Şube Yönetimi eşlik etti.

TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI

İzmir Şube Başkanımız Muharrem Çekim ve Şube Yönetimini de ziyaret eden Genel Başkan Yardımcılarımız burada il genelindeki kurum-kuruluş temsilcilerimizle bir araya gelerek, istişare toplantısı yaptılar.

Genel Başkan Yardımcılarımız toplantıda temsilcilerimizden gelen soruları cevap vererek aynı zamanda Sağlık Bakanlığı toplu iş sözleşmesi süreci hakkında da bilgilendirmede bulundular.