BAŞKAN SERT’TEN GENEL KURULLARINI TAMAMLAYAN KARDEŞ SENDİKALARIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkanımız Devlet Sert ve Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş, Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem HAK-İŞ Konfederasyonumuza bağlı faaliyet gösteren ve Genel Kurullarını tamamlayan kardeş sendikalarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÖZ İPLİK-İŞ SENDİKAMIZA ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerimiz geçtiğimiz haftalarda Genel Kurullarını gerçekleştiren Öz İplik-İş Sendikası Genel Başkanı Rafi Ay ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyarette, Öz İplik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Muzaffer Birdoğan, Engin Doğan, Genel Sekreter Turgay Ulutürk de hazır bulundu.

ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKAMIZA ZİYARET

Sendikamız heyetinin bir sonraki durağı Öz Ağaç-İş Sendikamız oldu. Genel Başkanımız Devlet Sert ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz genel kurullarını tamamlayan Öz Ağaç-İş Sendikası Genel Başkanı Av. Tuncay Dolu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

Ziyarette Öz Ağaç-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mert Doğan Bozkır ile Genel Başkan Başdanışmanı Gazi Şahin de bulundu.

ÖZ GÜVEN-SEN SENDİKAMIZA ZİYARET

Genel Başkanımız Sert ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz geçtiğimiz haftalarda 3. Olağan Genel Kurulu’nu tamamlayarak yeniden güven tazeleyen Genel Başkan Ömer Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Genel Başkan Devlet Sert, Genel Başkan Yılmaz ve ekibine hayırlı hizmetler temennisinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Murat Ünal da hazır bulundu.

ÖZ İNŞAAT-İŞ SENDİKAMIZA ZİYARET

Genel Başkanımızın son durağı ise Öz İnşaat-İş Sendikamız oldu.

Genel Başkan Sert, gerçekleştirilen 3. Olağan Genel Kurul da yeniden Genel Başkanlığa seçilen Genel Başkan Zekeriya Koca ve yönetimini tebrik etti.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Muhammed Nurbaki Türkay da hazır bulundu.