GENEL BAŞKAN SERT, BATMAN ŞUBE BİNAMIZIN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Öz Sağlık-İş Sendikamız 81 ilde yürüttüğü faaliyetlerle büyümeye devam ediyor. Sendikamızın Türkiye genelinde açılan şube binalarına bir yenisi daha eklendi.

Genel Başkanımız Devlet Sert’in katılımıyla Batman Şube binamızın açılışı gerçekleşti.

Açılış töreninde Genel Başkanımız Devlet Sert’in yanı sıra, Genel Başkan Yardımcılarımız Remzi Karataş ve Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem ile Batman Şube Başkanımız Ahmet Altunç, Şube Yönetimi ve temsilcilerimiz katıldı.

Dualarla açılışı yapılan şube binamız ile Batmanlı üyelerimizin “yuvam” diyecekleri bir mekâna kavuştuklarını belirten Genel Başkan Devlet Sert, kongresini gerçekleştiren Batman Şube Yönetimimize de başarılar diledi. Başkan Sert “Üyelerimizin, temsilcilerimizin, tüm teşkilat mensuplarımızın rahatlıkla gidip gelebileceği şubelerimizi açmaya devam edeceğiz. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanı üyelerimiz artık kendi evlerinde, kendi mekanlarında hizmet alacak, sorunlarını çözüp istişarelerde bulunacak. Sendika olarak bunu çok önemsiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HAK-İŞ İL BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti ayrıca Batman HAK-İŞ/Hizmet-İş İl Başkanı Bünyamin Söğüt’ü de ziyaret ederek, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının ilde yaşadığı sorunlar, çözüm yolları ve diğer bağlı sendikaların Batman’daki faaliyetleri üzerine istişarede bulundu.