BAŞKAN SERT “İSTİKLAL CADDESİ ŞEHİTLERİMİZİN” AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, 13 Kasım’da İstanbul’da İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen hain terör saldırısında kızı ile birlikte şehit olan üyemiz Yusuf Meydan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Adana ÇEKOM’da görev yaparken nişan merasimi için gittiği İstanbul’daki patlamada 9 yaşındaki kızı Ecrin ile birlikte şehadete kavuşan Üyemiz Yusuf Meydan’ın eşi Mevlüdiye Meydan’ı Adana’daki evinde ziyaret ederek baş sağlığı ve taziye dileğinde bulunan Genel Başkanımız Devlet Sert, terörü lanetledi, millet olarak birlik ve beraberliğin daha da güçlendirilerek terörizmin hiçbir türüne geçit verilmemesi gereğini ifade etti.

Şehit Üyemiz Yusuf Meydan’ın patlamada yaralanan eşi Mevlüde Meydan ile diğer kızına da geçmiş olsun ve şifa dileklerini ifade eden Genel Başkan Sert ve beraberindeki heyet, şehitlerimizin ruhları için okunan Kuran-ı Kerim ve dualara eşlik etti.

Genel Başkan Sert taziye ziyareti boyunca Şehit Üyemiz Yusuf Meydan’ın küçük kızı ile ilgilendi, çeşitli hediyeler verdi.

Şehit Üyemiz Meydan’ın Adana’daki evinde gerçekleştirilen taziye ziyaretine Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa  Özüpek ve Remzi Karataş’ın yansıra, Adana Şube Başkanımız Mesut Tekin Demirci ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.