GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ ÖZÜPEK VE DOĞAN ADANA’DA…

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ ÖZÜPEK VE DOĞAN ADANA’DA…

Sendikamızın Türkiye geneli örgütlenme mücadelesi hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Sendikamız Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Özüpek ve Süleyman Doğan Adana’da gerçekleştirdikleri büyük saha çalışmasında çeşitli  ziyaretlerde bulundu, temsilci ve üyelerimizle bir araya geldi.

ASH İL MÜDÜRÜ ÖZER’E ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımızın Adana’da ki ilk durağı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Adana İl Müdürlüğü oldu. Burada İl Müdürü Nevzat Özer’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcılarımız, bakanlık bünyesine bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan üyelerimizin sorun ve talepleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

ÇEKOM MÜDÜRÜ ATAŞLI’YA ZİYARET

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ÇEKOM Müdürü Fatih Ataşlı’yı da ziyaret eden sendikamız heyeti, kurumda çalışan üyelerimizden aldıkları bilgiler doğrultusunda Kurum Müdürü Ataşlı’ya sendikal çözüm önerilerini sundular.

ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımız Özüpek ve Doğan, Adana Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Veysel Ege ve Müdür Yardımcısı Nesim Eraslan’ı da ziyaret ettiler.

Burada iş yeri temsilcilerimiz ve çalışanlarımızla da bir araya gelen Özüpek ve Doğan soru ve talepleri dinledi, sendikal faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu.

BALCALI HASTANESİ’NE ZİYARET

Adana Balcalı Hastanesi’nde Hastane Başhekimi Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Derya Gümürdülü ve Hastane Baş Müdürü Dr. Adnan Karadayı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcılarımız Özüpek ve Doğan, kurum bünyesinde görev yapan üyelerimizin sorunlarını, çalışma koşullarını dile getirerek çözüm önerileri sundular.

ÜYELERİMİZE ZİYARET

Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları aynı zamanda kurumda görev yapan üyelerimizi de tek tek birimlerinde ziyaret ettiler, Görev başındaki üyelerimizin sorunlarını dinlediler.

TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Mustafa  Özüpek ve Süleyman Doğan Adana’da ki temsilcilerimizle bir araya gelerek temsilciler toplantısına katıldılar.

Toplantıda üyelerimizin sorularına cevap veren Özüpek ve Doğan yeni dönem toplu iş sözleşmeleri ve sendikal çalışmalar hakkında bilgi verdiler.