GENEL BAŞKAN SERT AYDIN’DA BİR DİZİ TEMASTA BULUNDU

Şubemizin 1. Olağan Genel Kurulu için Aydın’da bulunan Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, kurum-kuruluşları ziyaret etti, temaslarda bulundu.

Aydın temasları sırasında Genel Başkan Sert’e Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Aydın Şube Başkanımız Nefise Şahin ve şube yönetimi eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRÜ TURAN’A ZİYARET

Genel Başkanımız Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti, Aile ve Sosyal Hizmetler Aydın İl Müdürü Ömer Turan’ı da ziyaret ettiler.

Ziyarette Bakanlık bünyesine bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin sorunlarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunan Genel Başkan Sert, İl Müdürü Turan’a sendikal çözüm önerilerini de anlattı.

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ALDEMİR’E ZİYARET

Genel Başkan Sert’in bir diğer ziyareti Adnan Menderes Üniversitesi’ne oldu. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i ziyaret eden Genel Başkan Sert, üniversite de görev yapan üyelerimizin sorunlarına ilişkin Rektör Aldemir ile istişarede bulundu.

Rektör Aldemir de Genel Başkan Sert’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ATATÜRK DEVLET HASTANESİ’NDE YATAN ÜYEMİZE ZİYARET

Genel Başkan Sert ve beraberindeki heyet Atatürk Devlet Hastanesi’nde yatan üyemiz Ali Aşık’ı ziyaret ederek durumu hakkında bilgi aldı ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ayrıca Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Niyazi Kocakaplanı’da ziyaret eden Genel Başkan Sert, üyemizin sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Ziyarette aynı zamanda kurumlarda yaşanan sorunlara ilişkin sendikal çözüm önerileri ve faaliyetler de konuşuldu.

 

ADNAN MENDERES DEMOKRASİ MÜZESİ ZİYARET EDİLDİ

Aydın’da bulunan sendikamız heyeti, Adnan Menderes Demokrasi Müzesi’ni de ziyaret ettiler.

Demokrasi Kahramanı eski Başbakanlarımızdan Adnan Menderes’in hatırasının yad edildiği müze ziyaretinde Genel Başkanımız Sert ve beraberindeki heyete, görevlilerce müzede yer alan bilgi ve belgeler ışığında döneme ait bilgilendirme yapıldı.

AYDIN ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

1.Olağan Genel Kurulunu tamamlayarak Şube yönetimine seçilen Aydın Şube Başkanımız Nefise Şahin ve yönetimini ziyaret eden Genel Başkan Sert, şube başkanı Şahin ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. İl bazlı sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.