GENEL BAŞKAN SERT, ERZİNCAN’DA

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, üyelerimize ve teşkilatlarımıza yönelik gerçekleştirdiği saha çalışması kapsamında bu kez de Erzincan’daydı.

ASH İL MÜDÜRÜ DEMİRCİ’YE ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci’yi ziyaret ederek, bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin sorunlarına ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulundu, sendikal çözüm önerileri hakkında bilgi verdi.

Ziyaretinde Genel Başkanımız Devlet Sert’e Trabzon Şube Başkanımız Engin Erbaşaran ve Erzincan Şube Başkanımız Metin Bulut ile şube yönetimleri eşlik etti.

ŞUBE BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ, TEMSİLCİLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

Genel Başkan Sert beraberindeki heyet ile birlikte Erzincan Şube Başkanlığımızı ziyaret etti, Erzincan Şube Başkanımız Metin Bulut ve yönetiminden ilde gerçekleştirilen sendikal faaliyetler, yeni yetki dönemleri,  üyelerin sorunları ve sorunların çözümüne bakış açılarına ilişkin bilgi aldı.

Genel Başkan Sert, ayrıca Erzincan Şubemizde temsilcilerimizle bir araya geldi, sendikal faaliyetler ve toplu iş sözleşmeleri hakkında bilgilendirme de bulundu.

Erzincan Şubemizi ziyareti esnasında Genel Başkanımız Sert’i Hizmet-İş/HAK-İŞ Erzincan Şube Başkanı Harun Mutlu da ziyaret etti.