GENEL BAŞKAN DEVLET SERT, MALATYA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında bu kez Malatya’da idi.

ASH PERSONEL MÜDÜRÜ DEMİR’E ZİYARET

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Genel Başkan Danışmanı Fadlı Erdem ve Malatya Şube Başkanı Mustafa Türkoğlu ile birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Genel Müdürü Engin Demir’i ziyaret ederek, Bakanlığı bağlı hizmet veren üyelerimizin sorunlarına ilişkin bilgi alışverişinde bulundular.

İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Devlet Sert, daha sonra beraberindekilerle birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürü Galip Sökmen ve Malatya İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk’i ziyaret ettiler.

Ziyarete, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Genel Müdürü Engin Demir’de katıldı.

Genel Başkan Sert, ziyaretlerinde İl de yaşayan üyelerimizin sorunlarına ilişkin sendikal çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti, SGK İl Müdürü Tekin Kutlu’yu ziyaret ederek, sendikal çalışmalar hakkında görüştüler.

BATTAL GAZİ DEVLET HASTANESİ’NE ZİYARET

Malatya Battal Gazi Devlet Hastanesi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Devlet Sert ve sendikamız heyeti, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Erol Karaaslan ve Hastane Müdürü Bülent Mehmet Metin ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Özal Erkan Demir’i de ziyaret ederek üyelerimizin sorunlarını paylaştılar.

TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI

Malatya Şube Başkanı Mustafa Türkoğlu ve şube yönetimini de ziyaret eden Genel Başkanımız Sert, Genel Başkan Yardımcılarımız ve Genel başkan danışmanımız burada temsilcilerimizle de bir araya geldiler.

Genel Başkan Devlet Sert toplantıda temsilcileri toplu iş sözleşmesi hakkında bilgilendirerek, temsilcilerin sorularını tek tek cevapladı.