GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ TEKİRDAĞ’DA…

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, ziyaret ve bilgilendirme çalışmaları kapsamında Tekirdağ’a gitti. Tekirdağ AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan’a nezaket ziyaretinde bulunarak saha çalışmaları ve üyelerimizin sorun ve çözümlerine yönelik istişareler yaparak hediye takdiminde bulundu.

Yavuz, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde görev yapan üyelerimizi de ziyaret ederek sorunları dinledi ve çözüm önerilerinde bulunarak; Toplu İş Sözleşmesi süreci ile ilgili geniş bilgilendirme yaptı.

Tekirdağ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu’yu da ziyaret eden Yavuz, emekçilerimizin sorunlarına yönelik çözümlere dair bilgi alış verişinde bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz; Tekirdağ Teşkilatı ile de bir araya gelerek sendikamızın çalışmalarını detaylı şekilde anlattı ve Genel Başkanımız Devlet Sert’in selamını ileterek, ziyaret ve Toplantılar sırasında kendisine eşlik eden; Tekirdağ Şube Başkanı Elif Sağlam ve yönetimi ile ayrıca teşkilat ve üyelere çalışmaları, verdikleri değer ve katkılardan dolayı içtenlikle Teşekkür etti.