GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ UŞAK’TA ÇALIŞMA ZİYARETLERİNDE BULUNDU…

Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, saha çalışmaları kapsamında Uşak’ta ziyaret ve çalışmalarda bulundu.

Karataş; İlk olarak beraberinde Uşak Şube Başkanı Gülizar Topaloğlu ve  Antalya Şube Başkanı  Alptekin Eren ile birlikte; Uşak Eğitim Araştırma Hastanesi başhekimi Doç. Dr. Sema Can’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Temsilcilerin de katılımıyla Hastanenin Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Günay Sağır’ı da ziyaret eden Karataş; daha sonra Hastanede çalışan üyelerimizle de bir araya gelerek sorunları dinledi ve sendikal çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Yardımcımız Karataş beraberinde; Uşak Şube Başkanı Gülizar Topaloğlu , Antalya Şube Başkanı  Alptekin Eren, Uşak Hak-İş Başkanı Recep Sorkun ve Temsilcilerimiz ile birlikte, Uşak il Sağlık Müdürü Opr. Dr. Mehmet Akdağ , Uşak üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş ve Uşak üniversitesi diş fakültesi sekreteri Ömer Faruk Doğan’ı ayrı ayrı ziyaret ederek çalışma hayatı ve güncel işçi sorunları üzerine sohbet etti. Ayrıca Rektör Opr. Dr. Ekrem Savaş’a hediye takdiminde bulundu.

Karataş, ziyaretler kapsamında; Temsilcimiz ile birlikte Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcıları Koray Acar, Olgun Coşkun ve Şube Müdürü Göksel Tuncer ile bir araya gelerek, sendikal çalışmalar ve  işçi sorunları hakkında fikir teatisi yapıldı.

Ziyaretlerin ardından; Uşak Şube Başkanlığı binasında Başkan, Başkan Yardımcıları ve Temsilcilerle toplantı yapan Karataş; Sorun ve talepleri dinleyerek, TİS ve sendikal  çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi. Ayrıca Uşak Başkanlığı tarafından sürdürülen saha çalışmaları hakkında bilgi alarak,  Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Temsilcilere Teşekkür etti.