KAYSERİ ŞUBE BAŞKANLIĞI BİNASI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Genel Başkan Sert ve HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan  Kayseri Şube Başkanlığımız binasının açılış törenini gerçekleştirdiler.

Genel Başkan Sert;

Üyelerimizin Rahatlıkla Gidip Gelebilecekleri Mekanlar Oluşturmak İçin Çabalıyoruz…

Şube binamızın açılışında konuşan Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert,

“Kayseri Şube Başkanlığı Hizmet binasının Sendikamıza, üyelerimize ve teşkilatımıza hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, üyelerimizin rahatlıkla gidip gelebileceği bir mekan oluşturuldu, yeni binanın çalışmalar açısından arkadaşlarımıza ivme kazandıracağına inanıyorum. Binalar mekanlar gelip geçici şeyler önemli olan gece gündüz üyelerimize yönelik faaliyetlerimizi sürdürmek. Öz Sağlık-İş Sendikası olarak Türkiye’nin 81 vilayetinde yerlerimizi hem kiralama hem satın alma noktasında üyelerimizin rahatlıkla gidebileceği mekanları oluşturmak istiyoruz. Bunu da inşallah en kısa sürede tamamlayacağız” dedi.

Sert, Kayseri’nin ilk örgütlenme ve ilk toplu iş sözleşme yapılan yerlerden biri olduğunu vurguladı.

Hedefimiz Misafirhane ve Otel İnşa Etmek…

Genel Başkan Sert, “Üyelerimize yönelik sosyal faaliyetlere devam ediyoruz, hedefimiz Ankara’ya geldiklerinde üyelerimizin kalabilecekleri geniş kapsamlı bir misafirhane almak. Daha da ileri gidiyorum inşallah bütçe el verdiği sürece Antalya’da üyelerimizin aileleriyle birlikte gidip konaklayabileceği oteller inşa etmek istiyoruz” dedi.

Mahmut Arslan;

Büyük HAK-İŞ Türkiye’nin Gücüdür…

Kayseri Şube Başkanlığımızın açılış töreninde katılımcılara yönelik bir konuşma gerçekleştiren HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Şube binasının hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Devlet beyin de söylediği gibi mekanlar önemli ama her şey değil. Esas olan mekanların içini samimiyetle, gayretle doldurmaktır.  Bizler HAK-İŞ’i büyütmek zorundayız. Bütün Sağlık kuruluşlarında Öz Sağlık-İş’i var etmek, büyütmek zorundayız. Büyük HAK-İŞ Türkiye’nin gücüdür. Kayseri’nin gücü de sendikalarımızdan gelecek” ifadelerini kullandı.

Şube Başkanlığı açılışı törenine, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Genel Başkanımız Devlet Sert, Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Celal Yıldız, Halil Özdemir, Mehmet Keskin ve Kayseri Şube yönetimimiz katıldı.